Démon z Hex Hall

Démon z Hex Hall https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114117/bmid_demon-z-hex-hall-36k-114117.jpeg 4 678 101

Hex Hall série

Druhý díl z knižní série Hex Hall. Hlavní hrdinka Sophie Mercerová se dověděla o původu svých magických schopností. Ačkoliv se jich po setkání s duchem své prababičky naučí částečně používat, zjistí také, že mají svou stinnou stránku. A to je hlavní důvod proč chce Sophie podstoupit "odstranění". Rituál, kterým bude její moc odebrána. Jenže tento rituál nemusí přežít, proto do Hex přijíždí Sophiin otec, jakožto člen Rady její žádost odmítne a požádá jí aby s ním strávila prázdniny v Londýně a teprve potom se rozhodla... Sophie si uvědomuje, že v Londýně sídlí L´Occhio di Dio, a také tam jistě bude Archer Cross. Přesto nabídku příjme. Záhy se věci dají do pohybu.... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Demonglass , 2011

Laughtubbe
18.04.2018 5 z 5

Páni! Druhé díly z trilogie bývají kamenem úrazu. Vždy budou ve stínu dílu prvního a předvojem dílu třetího, tudíž posledního. Bývá to taková ta vábivá část příběhu před tak očekávaným koncem. Ale! Bylo to krásné a plynulé pokračování. Nic co by čtenáře odradilo. Akce střídala vtip a to si troufám myslet, že má rád každý. Nebyla chvíle, kdy bych knihu odložila, když nepočítám oběd :). Opět přečteno za den a půl. Doporučuji !!!!!

šneki
27.03.2018 4 z 5

Ne tak dobré jako první díl, ale stejně celkem čtivé.

Devil-Ivet
27.02.2018 4 z 5

Hodně čtivé a vtipné. Trochu akce, nějaké zvraty a překvapení. Bavila jsem se víc jak u prvního dílu.

bookworm_plants
23.11.2017 5 z 5

Musím říct že, je to super pokračování. Trochu to tam s tím Calem té romantiky bylo, ale ne moc.. spíš ten Archer mě tam štval :-D
Jinak jsem knížku hltala, četla se dobře a sama. Sophie je fajn holka. I Jenna.

Lucieza2002
05.11.2017 5 z 5

Něco jsem čekala.. Něco ne. Nečekala jsem ani, že se tak vžiju do hlavní postavy. Knížku jsem doslova hltala. Jdu na třetí díl.

Turmee
08.09.2017 4 z 5

Obstojný druhý díl, který mě i přes svou předvídatelnost bavil stejně jako první. Slupla jsem celou knížku jako malinu a chystám se na tu poslední.

boucner
01.09.2017 3 z 5

Taková průměrná fantasy, neurazí, nenadchne, semtam pěkný sarkasmus.

Pamima
31.08.2017 3 z 5

Oddechová knížka na letní prázdniny.

jolca-jolly0953
17.07.2017 5 z 5

Tak druhý díl jsem přečetla během pár hodin :-D nedalo se odtrhnout. Teď hurá na ten třetí.

Dakarianna
16.04.2017 5 z 5

Přečteno za jeden den, takže snad není třeba nic dodávat:)

TerraNova
18.02.2017 5 z 5

Super, tenhle díl mě bavil. Přečetla jsem ho za necelé tři dny a pořád se tam něco dělo až moc na to, abych tu knihu mohla odložit. :) Vrhám se hned na poslední dílek.

Jůšo
31.12.2016 5 z 5

Prostě paráda! Ještě víc magie a tajemna, prostě knížka, která bavila od začátku až po poslední stránku. Hned se musím pustit do dalšího dílu, protože jsem neskutečně zvědavá, jak si Sophie se všemi problémy, co na ni číhají, poradí. :D

KaileyBlot
27.12.2016 5 z 5

Tak to bylo něco! Řeka bych, že snad i lepší, jak první díl. A to je co říct, protože první díl byl úžasnej.
Tohle mělo víc napětí, tajemna... prostě všeho.
Tuhle sérii jsme si strašně oblíbila. Uvidím teda ještě jak poslední díl, ale věřím, že ani ten mě nezklame.

venacava
10.10.2016 4 z 5

Tato autorka mě dokáže rozesmát...o vtipny sarkasmus není v knize nouze :). Druhý díl se mi líbil stejně jako první...velice prijmne čtení, které vám o 100% zlepší náladu.

Lokina
05.10.2016 5 z 5

Ani na podruhé kniha nezklamala. A i když se to neodehrávalo na Hex Hall, určitě to ději nesebralo kouzlo, které čarodějnické školy mívají. Kniha se četla takřka sama, opět množství zvratů, vtipných dialogů a to díky skvělému a pochopitelnému stylu autorky. Hltala jsem doslova každé slovo a konec jsem přečetla jedním dechem. Za mě opět příjemná, čtivá relaxovka ;-) Tak šup na třetí díl.

ChciOdŽivotaVíc
03.10.2016 4 z 5

Musím uznat, že jsem skoro až překvapená, jak se mi ta kniha opět líbila. Nejde o žádnou náročnou literaturu a když si čtete za účelem odpočinout si, myslím, že tahle celá série je skvělá volba. Autorka píše neuvěřitelně čtivým stylem, takže vám kniha pod rukama doslova mizí. Děj je zajímavý a i když je v mnoha částech předvídatelný, Postavy jsou opravdu plastické.
Prostě musím říct, že tahle autorka mě jednoduše baví a přála bych si, aby napsala více knih.

BarkaS
13.09.2016 4 z 5

Není to žádnej Oscar Wilde, ale není to vůbec blbý, má to švih a kdo si chce přečíst něco lehkého, nezatěžujícího a má rád fantasy (a je ženského pohlaví), tak si to určitě užije. Skoro lituju, že toho Hawkins nenapsala víc.

Alethea_k
07.08.2016 5 z 5

Akce od začátku do konce. Děj, který se snažíte předvídat, ale vždy se vaše nejhorší předtuchy vynásobí tisícem. Příběh, od kterého se nejde odtrhnout a nejde přestat. Okamžitě jdu číst další díl, abych věděla, jak to celé dopadne. :)

Dela90
06.08.2016 5 z 5

Druhý díl byl dle mého názoru hodně nabytý akcí, napětím a taky dobrodružstvím. Ocenila jsem hlavně to, že se děj odehrával mimo školu. Což byla pro mne příjemná změna. Byl to samý zvrat za zvratem, chvílemi jsem musela číst některé pasáže dvakrát, aby jsem si udělala přehled ve jménech. Nicméně kniha i všechno co se v ní stalo se mi v celku líbilo, ačkoliv ten konec byl hodně smutný, doufám, že třetí díl dá trilogii tu správnou třešničku.

MayaBu
02.06.2016 4 z 5

Jako první díl - čtivé, zábavné, kouzelné.
Mám ráda Sophii, Cala i Jennu a teď se k nim přidal i Archer, kterého jsem v prvním díle téměř nenáviděla. Přijde mi neuvěřitelné, kolik zvratů v knize je, někdy mi až přišlo, že je vždy jeden na konci každé kapitoly. Série začíná být temnější, postavy tajemnější, jsem zvědavá, jak to skončí.