Velikost L: Pár kil navíc nikoho nezabije

Velikost L: Pár kil navíc nikoho nezabije https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191358/mid_heather-wellsova-velikost-l-par-kil-mZQ-191358.jpg 4 283 38

Heather Wellsová série

Heather Wellsová se musela vzdát života popové hvězdy a přibrala tak, že teď nosí šaty o jednu či dvě konfekční velikosti větší a přišla o přítele, o smlouvu s nahrávací společností a o celoživotní úspory. Slavné dny plné nekonečného vystupování po nákupních střediscích už jsou minulostí a Heather je naprosto spokojená s tím, že chodí v šatech velikosti L, i se svou novou prací, místní zástupkyně vedoucí koleje jedné z nejprestižnějších universit v New Yorku. Jednoho dne je však na dně jedné z výtahových šachet v budově koleje nalezena mrtvá studentka. Policie i vedení školy má zájem celou záležitost smést ze stolu jako obyčejnou nehodu. A tak se Heather rozhodne, že je čas přibrat si ještě další povolání: stane se z ní odvážný detektiv v sukních!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Size 12 is Not Fat , 2005

PriMula
04.04.2014 5 z 5

Kniha parádní. Je vidět že spisovatelka hodně ráda popisuje a trochu odbíhá od tématu, ale co no. :)

vaili
12.12.2013 4 z 5

Tak začátek byl nemožný tolik postav a popisů odvádějích od toho hlavního, že mě z toho rozbolela hlava :) ale pak se to zlepšilo...i tak bych knihu trochu proškrtala :) ale jinak za mě dobrý :)

Pakuna
11.09.2013 5 z 5

Sympatická hrdinka :) S Heather jsem se rychle ztotožnila a zajímalo mě, jak to dopadne s Cooperem. Knihu jsem přečetla jedním dechem, je to taková odlehčená "detektivka pro holky".

Michnicka
10.09.2013 3 z 5

Moc dobře se čte, s hlavní hrdinkou se rychle zžije, je velmi sympatická a celé tři knihy jsem přečetla za chvilku. Je to prima čtení.

DariDerek
13.08.2013 5 z 5

Jéééé, po slaďácích téhle autorky se mi dostala tahle knížka do ruky a jsem za to ráda, vtipné, napínavé, no dobře, dobře, trochu i romantické - třeba ten sex na rohožce :))) I když to má asi k romantice daleko :D knížka byla dobře napsaná, četla se žůžo bájo a příjemný oddech od mého nej tématu :)) Ale zase už si musím dát ty mé upíry, už mám absťák :o)))

AfroGirl
11.08.2013 5 z 5

Mec Cabot píše prostě skvěle. Píše sice pro mladší slečny, předem vám je tak nějak jasné, co se stane a jak to dopadne, ale kdo by nemiloval ten styl psaní? Knihu jsem četla několikrát a pořád mě baví.

Marčullkas
23.07.2013 4 z 5

Oddechové čtení :) Kniha se dobře a rychle četla

wannabe
15.07.2013 4 z 5

Nenáročná detektivka pro holku. Hezkej chlap a trocha napětí. Název je, řekla bych trochu zavádějící. Ikdyž Heather mi s pár kilama navíc je docela sympatická, proč by ne :-)

Lira
10.03.2013 5 z 5

Od Meg Cabot jsem přečetla jen asi Prokletý maturiťák, ale tato kniha mě též překvapila. Hlavní postava se mi líbí a příběh byl velmi napínající. Když jsem knihu dostala do ruky, tak to jsem měla doporučené od své mámy. Knihu jsem začala číst z nudy a teď toho vůbec nelituji.

Majulinek
05.03.2013 4 z 5

Touto knihou jsem byla velmi překvapená, taky jsem se domnívala, že se jedná o typický dívčí románek. Ale asi nás autorka všechny mile překvapila, že do toho zakomponovala i vraždy.

Soptinka
20.01.2013 5 z 5

Když jsem si jí brala z regálu v knihovně, myslela jsem si že to bude román ....ale byla jsem mile překvapena že se z knížky vyklubala detektivka. Je to knížka u které si člověk odpočine.

Cleo De Nile
08.12.2012 4 z 5

Kniha je to pěkná, hezky a rychle se čte a Heather je vyloženě sympaťačka. Jediné, co mi vadilo - zejména na začátku Heather neustále odbíhala od tématu. Jistě víte, co mylsím, vysvětlování, kdo je a kde pracuje a blabla, a najednou jsme zase zpět v obchodě, kde si zkouší džíny. To byla asi tak jediná chyba, jinak skvělé, už se těším na další díl :)

kuti
17.06.2012 3 z 5

Není to klasická Meg Cabotová, ale bavila mě. Detektivky obvykle nečtu, ale tahle kombinace detektivky a dívčího románu a legrace je fakt prima a už se těším na další díl.

ivannnka
27.02.2012 5 z 5

Myslím, že tohle byla první knížka od Meg Cabot, ke které jsem se dostala. Na Meg mám nejradši právě ten nadhled, se kterým zvládají své každodenní situace její hrdinky. Díky téhle trochu komediální detektivce se mi vždycky zvedla nálada.

bookcase
01.02.2012 4 z 5

Oddechová a vtipná kniha s nádechem krimi. Lehké čtení, které pobaví.

Sussanah
08.01.2012 5 z 5

Mám pocit, že Beranka 66 moc nepochopila, o čem kniha je.

Nicméně - je to super kniha a super příběh! =) A vůbec, Meg Cabot je prostě skvělá spisovatelka =)

odejana
14.07.2011 3 z 5

Tuhle ženskou detektivku jsem si užila. Hrdinka románu je 28 letá bývalá popová hvězda, která se s vtipným nadhledem vypořádává se svou průměrnou americkou velikostí, ale současně se vypořádává velice svérázně se svým životním osudem. Všechny její komentáře jsou orámovány detektivní zápletkou, neboť na koleji se najde mrtvá studentka. Heather se pustí do vyšetřování a při tom popisuje své postřehy, dojmy, pocity, náklonnosti. Vtipné, napínavé, příjemný ženský nadhled.

Beranka66
06.05.2011 2 z 5

Když má někdo L, tak je tlustý? To je česká 42? A Američanky nosí L? Já myslela, že nosí spíš tak XXXXL:-))) Fakt mi vadí, kolik se toho nadělá s váhou. Někdo nemá velikost 34 nebo 36 a hned se musí napsat knížka o tom, jak trpí. Já nosím XL a jsem spokojená:-))) Nehodlám si kazit život jen proto, že nemám postavu modelky. Do knížky jsem nakoukla a zvedla mi tlak, takže jsem ji rychle odložila!