Hasiči

Hasiči https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416334/bmid_hasici-oce-416334.jpg 5 42 24

Co se děje v hlavě hasiče při zásahu i mimo něj? Kniha plná reálných situací a emocí. Osobní příběh profesionálního hasiče a táty jednoho bezva kluka. Příběhy na základě skutečných událostí z let 2001-2018.

Tuzinho
02.10.2019 5 z 5

Pěkně sepsán takový základ o práci hasiče + reálné příběhy ze zásahů. Přečteno během chvilky. Je moc dobře, že kniha o hasičích vznikla, je to nedoceněná a hlavně náročná práce.

Dada077
26.08.2019 5 z 5

Až pri čítaní popisu práce ľudí, ktorí nehľadiac na čas a svoje sily popasujú sa problémom iného človeka, či zvieraťa, si uvedomujem veľkosť niektorých povolaní. A smekám.

Leajanik
17.08.2019

Kniha , která vám přiblíži situace při kterých někdy i mrazí.Knihu jsem stihla přečíst za jedno dopoledne a doporučuji ji i vám. Na konci jsem i slzu pustila. A myslím že k této knížce se i hodí toto přísloví. "Hasič je člověk, který žije na světě dvakrát, pro sebe a pro druhé. A proto právě život hasičův, jest pravým příkladem správného pochopení života lidského"

Pafy
25.07.2019 5 z 5

Čtivá kniha ze života profesionálního hasiče ze stanice Ústí nad Orlicí.
Jak a proč se dal k hasičům, jaké kurzy můžete u hasičů absolvovat a hlavně s čím se pak při zásahu setkají.
Trochu napětí, trochu emocí a na konci mi i slza ukápla.
Doporučuji k přečtení, během jednoho odpoledne jsem měla knihu přelouskanou.