Harry Potter a prokleté dítě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Speciální vydání pracovního scénáře. Harry Potter to nikdy neměl snadné a teď, jako přepracovaný zaměstnanec Ministerstva kouzel, manžel a otec tří školáků, to má ještě těžší. Potýká se s minulostí, která nechce zůstat tam, kam patří, a jeho nejmladší syn Albus se mezitím musí prát s tíhou rodinného dědictví, o které nikdy nestál. Minulost a současnost se čím dál hrozivěji prolínají a otec i syn zjišťují nepříjemnou pravdu: temnota někdy vyvěrá z nečekaných míst. Divadelní hru Harry Potter a prokleté dítě na námět J.K. Rowlingové, Johna Tiffanyho a Jacka Thornea napsal Jack Thorne. Je osmým příběhem ze série o Harrym Potterovi a zároveň prvním, který se oficiálně dočkal divadelního zpracování....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/303983/harry-potter-a-proklete-dite-y3o-303983.jpg 3.45555
Série:

Harry Potter 8.


Žánr:
Divadelní hry, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)
Originální název:

Harry Potter and the Cursed Child, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (1207)

Kniha Harry Potter a prokleté dítě

kiki284
03. června

Příběh sám o sobě byl celkem ucházející, ale rozhodně zbylým 7 dílům nesahá ani po kotníky.

Vendy1993
01. června

přijde mi to jako sosání peněz z franšízy Harry Potter....sice jako je hezký, že se Rowlingová a spol. rozhodli vyprávět dál příběh pro fanoušky....ale podle mě jako nic moc :( a to jsem velká fanda ;)


Antibabiš
29. května

Super kniha!

NextOne
13. května

(+ SPOILER) Dost fanoušků možná naštvu, ale mě se to moc líbilo. :) Už je to dlouho co jsem četl celou sérii a tohle mě navrátilo zpět do dob, kdy jsem knihy četl poprvé.

Nevím proč to má tak negativní ohlasy. Přeci pokud mi vadí, že to se světem Harryho Pottera nemá nic společného, tak to berte jen jako jednu z fankfikcí k tomuto světu. Každá fanfikce a příběh navíc, má své kouzlo.

Vrátili jsme se zpět do Bradavic, navštívili staré známé a opět jsme okusili cestování časem. Příběh jako takový nebyl špatný. Kamarádství Albuse, syna Harryho a Scorpiuse, syna Draca nám přináší možnost nahlédnout zpět do minulosti, avšak vše není tak snadné jak se zdá, neboť některá tajemství vyjdou najevo. :)

IG: next_fantasy_one

Knihomedvěd
05. května

Tato kniha mi připadá spíše jako taková docela povedená fanfikce, ale klasický Harry Potter to prostě není. Už zpracováním jako scénář, tak příběhem. Zato myslím že fanoušci Harryho Pottera s radostí uvítají každou další knihu.

NicolleBrazd
03. května

(+ SPOILER) Postava Delphine dobrá; hezká, silná a s adekvatním motivem. Jinak zbytek celkem brak + je škoda, že nikde nebyla ani zmínka o okolnostech jejího početí na Malfoy Manor, jelikož “normálně” pravděpodobně být zrozena nemohla.

Štěpinambura
02. května

Kniha se mi strašně líbila. Až na to, že z Harryho je necitlivý otec. Z Rona opilec, který si ze zasnoubení s Hermionou téměř nic nepamatuje. A z Hermiony namyšlenou ministrini kouzel. Jinak to bylo boží!

TeoK7
27. dubna

Docela dobré, proti ostatním HP však docela špatné

1 ...