Hádej, jak moc tě mám rád!

Hádej, jak moc tě mám rád! https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237897/bmid_hadej-jak-moc-te-mam-rad-Hbc-237897.jpg 5 78 28

Útlá knížka o malém zajíčkovi, který chce ukázat svému tatínkovi, jak moc ho má rád. Kniha o nekonečné zaječí lásce posloužila již jako předloha k animovanému seriálu a rodičům a dětem může pomoci při hledání rozměrů lásky lidské. Představte si, že máte někoho moc rádi a chcete mu to říct. Jak to nejlíp udělat? Není to snadné. Jak to šlo zajíčkovi s jeho tátou, se dozvíte v této knížce.... celý text

Literatura světová Pro nejmenší Příběhy
Vydáno: , Svojtka & Co

Guess How Much I Love You , 1988

kopeceli
07.01.2024 5 z 5

Četla jsem ji dceři, když byla malá. Pak ji četla ona nahlas, když se učila číst. A nyní jsme si ji nostalgicky zopakovaly. Doporučuji.

Hoshi
02.12.2023 5 z 5

"Hádej, jak moc tě mám rád!" Kdo by neznal, tedy pokud jste se někdy dívali na Déčko či JimJam, malého zajíčka a jeho tatínka, kteří si říkají, jak moc se mají rádi. V tomto malém leporelu najdete krásné ilustrace a příjemný příběh nejen pro nejmenší, který je tak akorát dlouhý na přečtení před spaním.

dancadragneel
29.08.2023 5 z 5

Přesná knížka. Dětem i nám se hrozně moc líbila. Vřele doporučuji

Vera Silent
24.06.2023 5 z 5

Ilustrace nádherné a příběh se synovi také líbil. Je to určeno pro úplně malé děti, které ještě nevydrží moc textu. Jako přechod z leporel na velké knížky je to super.

Atlantis
12.04.2023 4 z 5

Krásná malá milá knížečka. Povedené ilustrace, roztomilý příběh. Nic víc nečekejte, nic víc nedostanete.

Briv
08.01.2023 4 z 5

* Knížku jsem se synem zahlédla v knihovně a protože seriál o králíčkovi zná, tak jsem mu ji půjčila. Mně se poselství knížky moc líbí, ilustrace jsou velmi krásné, něžné. Textu je málo, takže na rychlé přečtení před spaním je to ideální.
Je tolik způsobů, jak někomu říct, jak ho máte rádi. Pohladila mně po duši.
No synka to tolik nebralo, u něj ve 3,5 letech vítězí veškeré dopravní prostředky :).

muchomurka
21.11.2022 3 z 5

Já si nejsem jistá, jestli jsem knížku správně pochopila. Ale celou dobu mi přišlo toho malého zajíčka líto, protože tatínek ho v té lásce vždycky převýšil. Ale ten konec to zachránil, ten se mi líbil.

Miriam2017
26.10.2022 5 z 5

Dokonalé ilustrácie a príbeh nemá chybu. Dieťa nepotrebuje nič viac, len prežívať si príbeh týchto zajačikov vo svojom skutočnom svete.

heliiinka
08.09.2022 5 z 5

Krásné ilustrace a krásný popis rodičovské lásky k dětem.

Viky007
18.01.2022 5 z 5

Moc milá knížečka, která se bude líbit malým i velkým. Hodně jsem o téhle knížce slyšela a konečně jsem měla možnost si ji přečíst (se svými synovci, to je jasné :-D). Rozhodně zahřeje u srdíčka.

ElikaS
09.09.2021 5 z 5

Krásná, milá knížka pro nejmenší děti. Je možné číst klidně od těch 2 let, v našich 5 letech, už na to je syn velký a už ho to moc nebavilo.

Saela
26.05.2021 5 z 5

Strasne mila a krasna knizka, kde velky zajic rika malemu zajickovi, jak moc ho ma rad. A oba se predhaneji, kdo ma toho druheho rad nejvic. Na konci a spolu rozlouci a maly zajicek jde spat. Cteme si s dcerou pred spanim a nasledujeme priklady zajicku. Nakonec me dcerka obejme, rekne, jak moc me ma rada, zavre oci s usina. Proste tahle nesmi chbyet v zadne knihovnicce. Pro nas mnohem lepsi, nez knizka Mám tě ráda od Desbordes Astrid. Tahle ma navic tvrde stranky jako leporelo, tak se nemusim bat ho dat i mladsimu do ruky a cist si spolu :)

Jane007
30.03.2021 5 z 5

Tahle krásná knížka je úplně pohlazení po duši. Jedna z mála dětských knížek, která by doma neměla chybět.

maminkoutek
09.02.2021 5 z 5

V tomto nádherném leporelu ukazuje zajíček svému tatínkovi, jak moc ho má rád. ❤️ Ták moc, jak daleko dosáhne. Taak moc, jak vysoko vyskočí. A hlavně taaaaak moc, jak je to od něj až k měsíci.

lucievach
03.01.2020

Krásný jednoduchý a krátký příběh. Ze zkušenosti mohu říct, že ideální pro začínající čtenáře prvňáčky.

JessieEx
02.04.2019 4 z 5

Malého zajíčka a jeho tatínka znám ze stejnojmenného seriálu, který se inspiroval dalšími díly této útlé knížečky. Jsou zde hezké ilustrace a text má určitě krásný záměr, ale mě malinko zklamal a vyzněl trochu plytce. Přesto si myslím, že je to ideální knížečka na večerní předčítání pro nejmenší prcky. Seriál rozhodně doporučuji.

KiwiSunny
14.01.2019 5 z 5

Kouzelný příběh který spolehlivě zažene chmury a vykouzlí úsměv na rtech.
"I love you right up to the moon and back!"

lenkaBajza
02.12.2018 4 z 5

Vrchol příběhu mohl být víc propracovaný, ale i tak kouzelný příběh☺️

efka.saf
17.11.2018 5 z 5

Jééé, to byla ale hezká pohádečka :-D! Knížku jsem vytáhla v momentu, kdy jsme s autem zastavili na křižovatce na červené. Něž jsme křižovatku projeli, měla jsem dočteno. Příběh pro nejmenší děti, ale kouzelný, s krásným a dojemným koncem a samozřejmě nádhernými ilustracemi. Rozhodně doporučuji pro všechny malošky :-)

baja
14.11.2018 5 z 5

Milá knížka ( mě přišla až dojemná:-) ) s hezkými ilustracemi. Dcera 2,5 roku ji jeden čas milovala, četli jsme ji pořád dokola.

zajíci

Kniha Hádej, jak moc tě mám rád! je v