Gunsmith Cats 4

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Finále akční mangy, vedle které vypadá Rychle a zběsile jen jako záznam honičky dvou dětských tříkolek natočený na domácí kameru! Přichází impozantní závěr kultovní série, ve kterém dojde nejen na obvyklý mix nadupaných kár a explozivních přestřelek, ale navíc vás nechá slavný tvůrce Keniči Sonoda nahlédnout do své dílny. Najdete tu jak jeho krátké stripy, tak původní komiks „Riding Bean“, který celou řadu Gunsmith Cats inspiroval....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/320256/gunsmith-cats-4-8cB-320256.jpg 4.219
Série

Gunsmith Cats 4.

Žánr
Literatura světová, Komiksy, Dívčí romány
Vydáno, Crew
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Gunsmith Cats 4

Přidat komentář
Norri
21. ledna

Stejné tempo jako v předchozích knihách, stejně zábavné honičky a akce, a dobré zakončení série. I poslední kniha je zábavná, pokud jste smíření s tím, že se jede neustále podle stejné šablony. V této knize dal Kenichi Sonoda dohromady všechny dosud žijící postavy, aby pěkně ukončil všechny příběhové linky a s nimi celou sérii. Série Gunsmith Cats není žádný komiksový milník, ale za přečtení určitě stojí.

xflori01
12.06.2017

Vhodné zakončení akční manga série. Dostanete vše, co se vám líbilo na předchozích dílech - bouchačky, honičky v autech, lehkou nahotu a sympatické hlavní hrdinky (+ Bean). Mínus knížky leží v českém zpracování, kde vložený text už na mé poměry hodně často neleží správně v bublině (stane se i že mimo bublinu) - nevím, či je to chybou letteringu či tiskárny, ale Crew by si to měla pohlídat.


p3tris
08.01.2017

Skvělé zakončení série. Dočkáme se všech atributů akčního béčka, jako famme fatale, amnézie, dohnání hrdinky minulostí, drog, hodně akce a honiček i trochu té erotiky. Jako bonus najdeme původní komiks o Banditovi a pár stripů k související anime.

martinstefko
06.12.2016

Rally a Minnie May společně s dalšími postavami přinesly na český trh parádní mangu, v niž je zaměřeno na dobré, akční příběhy, a i když nemusí vždy vše dopadnout dobře, je zde spousta napětí, tak je to vždy takové pozitivní. A prostě víte, že s těmi holkami se chcete setkávat. Více: http://www.comics-blog.cz/2016/12/1322-gunsmith-cats-4-80.html