Gunsmith Cats 3

A je to zase tady. Klíčky do zapalování a nohu na plyn! Přichází další omnibus akční manga série plné zběsilých honiček a ještě zběsilejších přestřelek. Tentokrát přichází to, na co všichni čekali. Souboj s nejlepším jezdcem světa, známým pod jménem „Bean Bandit“. Stačí na něj schopnosti Rally Vincent?

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299196/gunsmith-cats-3-LSh-299196.jpg 4.322

Gunsmith Cats 3.

Literatura světová, Komiksy, Dívčí romány
Vydáno, Crew

Kniha Gunsmith Cats 3

Norri

Do čtení třetí knihy jsem se musel trošku přemlouvat - zase ten pocit, že je to pořád to samé dokola. Taková Kobra 11. Ale potom vás Kenichi Sonoda dostane famózní automobilovou honičkou, o které byste řekli, že nemůže v komiksu fungovat. Gunsmith Cats zas a znovu dokazují, že jemné balancování na hraně jemné erotiky, automobilových honiček a nadšení pro zbraně prostě funguje a dokáže vždy pobavit.

borknagar
28.04.2017

Oproti jedničce a dvojce slabší, ale stále ucházející akční manga jízda, která baví. Super honičky, bouchačky, holčičky atd. A jooo, Rally Vincent s čéééézetou sexy, to se musí uznat.....

martinstefko
17.07.2016

"Gunsmith Cats 3" není slabá kniha, je to kniha dobrá a dostanete od ní to, co očekáváte. Nedovedla mě však nadchnout a nic na tom nezmění ani pár kreseb, které jsou skutečně sexy a dávají komiksu šťávu. Více: http://www.comics-blog.cz/2016/07/2115-gunsmith-cats-3-70.html