Gunsmith Cats 1

Ještě než bylo Rychle a zběsile, byly tu Gunsmith Cats. Zběsilá akční jízda od manga klasika Keničiho Sonody, kreslíře s vášní pro zbraně a rychlá auta. Takže je na tom stejně jako jeho dvě hrdinky: Irene „Rally“ Vincentová miluje všechno, co má kola, a stejně tak zbožňuje pistole a pušky. „Minnie“ May Hopkinsová je zase expertkou na výbušniny a bez granátu nedá ani ránu. Spolu jsou ty nejlepší lovkyně lidí v Chicagu – Gunsmith Cats!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/211293/big_gunsmith-cats-gunsmith-cats-1-MFm-211293.jpg 4.261

Kniha Gunsmith Cats 1

jirijanovotny

Hlavní hrdinka miluje CZ 75! Už jen proto to musí být povinná literatura pro všechny české milovníky zbraní :)

Napětí, bouchačky, auta, granáty, divoké akce a ještě více bouchaček. Přesně toto od tohoto skvostu můžete čekat.

Norri
21.01.2021

Asi jsem to nejdříve neměl dávat číst synovi, hehe :-) Jasně, přeháním, ale i tak mě Gunsmith Cats překvapily. Je to parádní - napínavé, akční, humorné, a čtenář se navíc něco dozví o zbraních. Navíc to má kapku erotiky. Parádní zábava, kterou bych rád viděl zfilmovanou. Hlavě ten "prohoz", hehe! :-)

Knihomolka506
05.07.2020

Story plná střílení, akce, automobilových honiček a napětí. Dvě mladé holky, které by se daly popsat jako Jack Rozparovač v sukních honí zloděje a kriminálníky. Celý příběh je něco mezi Jackie Chanem a známou dvojkou Terreence Hillem a Budem Spencerem. Chtěla bych si přečíst další díly ze série.

Cady
04.05.2019

Manga je zajímavá a čtivá. Mě svým žánrem moc nezaujala, proto v sérii nebudu pokračovat.

azzies
16.01.2019

Obálka knihy ilustruje celkem přesně, komu je celá kniha určena. Před pětadvaceti lety bych byl nadšený/unesený, přestože se jedná o mangu.
Kresba aut/zbraní/drsných krásných slečen je perfektní, jen ten příběh je pomalejší, s občasným velmi dobrým humorem.

Lenka.Vílka
29.01.2018

Efektivní jízda, kterou prodává právě ona efektivní jízda, ne originalita materiálu. Není problém s obsahem. Věděla jsem, do čeho jdu, ale tohle byla nuda. Žeru střílení do všeho, co se hejbe, dokud se to hejbat nepřestane. Ještě víc žeru automobilové honičky a přestřelky. Ale v tomhle podání nikdy víc.

BeyondHorizon
02.09.2017

Co mi nesedlo je styl kresby u postav, je opravdu zvláštní a musela jsem si zvyknout. Jinak to ale bylo fajn. Manga je nabitá akcí, střílením, zbraněmi (se kterými si v kresbě Sonoda neskutečně vyhrál, za to má plus) a zbytečným násilím. Do dalších dílů se ale nehrnu, jednou mi to v tomto podání stačilo.

Hadati
12.06.2017

Velmi příjemné, rychlé a osvěžující čtení. Zápletky nejsou nijak složité, ale přesto zaujmou. Občas se objeví i nějaké lechtivé obrázky, ale je jich jak šafránu, takže zbytečně neodvádí pozornost od děje. Občas jsem měl v akčních scénách potíže vyznat se, co přesně se děje, ale nebylo to tak hrozné jako tomu je u spoustu jiné mangy.