Gump: Jsme dvojka

Gump: Jsme dvojka https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/517622/bmid_gump-jsme-dvojka-RI8-517622.jpg 4 127 31

Gump série

< 2. díl

Nová Gumpova cesta začne přesně tam, kde ta předchozí skončila. Se svým milovaným Béďou Kozím Bobkem projdou příběhem, který už jim dávno předtím napsaly hvězdy. Knížka pro všechny, kteří dokážou číst ze psích očí, ale i pro ty, kteří to zatím neumějí a nebo nevěří, že je to možné.

Violetma
18.01.2024 5 z 5

Gumpovi příběhy mě dostaly a pokaždé když je čtu, tak brečím. Úžasná knížka plná lásky a pochopení. Rozhodně doporučuji, skvělý, i když někdy smutný příběh.

Jane2016
07.01.2024 3 z 5

Myslím, že téměř každý z nás zná Gumpa, psa, který naučil lidi žít. Přiznám se, já film viděla několikrát a pokaždé jsem z něho stejně nadšená. Ta lidskost, láska a naděje, to je něco neuvěřitelného.

Proto, když jsem v knihovně narazila na tuto knihu, velmi ráda jsem po ní sáhla. Čtení bylo opět emotivní, ale krásné. Pokud se Vám líbil první film či kniha, tak Vám tento druhý knižní díl opravdu velmi doporučuji.

Nádhera. Gump: Jsme dvojka, příběh psí pravdy, naděje a lásky opravdu stojí za přečtení.

Renike
03.01.2024 5 z 5

"Nemusíme změnit celý svět, stačí, když zachráníme život jednoho zvířete, protože tím ten jeho svět změníme navždy."
Doplnění : doporučuji přečíst i Gump-filmový příběh

evca7271
27.12.2023 3 z 5

Kniha byla pěkná,ale ten první díl byl za mne mnohém lepší.

Jajina564
10.12.2023 1 z 5

Na této knize je hodně znát, že vše podstatné už bylo řečeno v první knize. Toto dílo je už jen takový zdvořilý pozdrav pro milovníky pejska Gumpa

lenka5798
25.11.2023 4 z 5

Gump, pes který naučil lidi žít, mě úplně dostal. Nečetla jsem nic krásnějšího. Kniha ve mě probudila všechny možné emoce. Proto, když jsem zjistila, že je druhý díl neváhala jsem a koupila jsem si ho. Ano, přečetla jsem jí asi za hodinu v pátek večer. Dojala mě stejně, jako první knížka, ale nebyla jsem z ní už tak nadšená. Musím říct, že asi malinko zklamala, po prvním díle, jsem čekala víc. Nicméně i tak děkuji, za další nahlédnutí do zvířecí duše.

Simmminek
23.11.2023 5 z 5

Gumpa nejde nemilovat. Je to srdcovka. Myslím, že všem zvířátkomilům se bude příběh líbit. Nemohla jsem se dočkat až vyjde a nezklamal mě. Opět příběh, který má hloubku a obsahuje všechny možné emoce. Mám 16letou psí parťačku. Je to nejlepší parťák do pohody i nepohody. Umíme si navzájem číst v očích a potřebovala jsem si přečíst, že vždy bude vše správně i když možná nějaký čas nebudeme spolu. Děkuji Gumpe, posílám ti pohlazení.

traceybeegee
22.11.2023 4 z 5

Určitě mnozí z Vás znají tohoto psího fešáka.

GUMP JSME DVOJKA

Autor Filip Rožek
Počet stran 100

Krásné vyprávění o Gumpovi a jeho milovaném Bedovi. Kterému bohužel nastává ten osudný čas po krásně strávených společných chvílích a opouští Gumpa.
Teď nezbývá nic jiného, než Bedu doprovodit na jeho poslední cestu.
Toho se ujímá jejich společný kamarád Oříšek, jak mu Gamp říká tou svou psí řečí a ujme se i psího fešáka. Tak začíná jejich příběh plný emocí, lásky.
Gumpovi začíná nový trochu jiný život než Bedou, ale na toho neustále oba vzpomínají.
Jejich a hlavně Gumpovi vzpomínky jsou tak velké, že se rozhodnou s Oříškem o tom napsat.
Při jednom jejich výletu narazí za plotem na pejska, který je jakoby z oka Gumpovi vypadl.
A tak začíná zase nové dobrodružství....
Setkávají se s různými milymi i nepříjemnými lidmi a Oříšek dokonce potká i lásku.
Zůstanou všichni spolu???

To vše a ještě mnohem víc si přečtěte v knížce.
Nechci víc prozrazovat, ať máte překvapení.
Kniha se mi moc líbila, ale očekávala jsem možná trochu víc...
Proto dávám 4z 5

JoMia
18.11.2023 3 z 5

První kniha o Gumpovi mě silně zasáhla, a proto jsem se na pokračování příběhu hodně těšila. Druhý díl už byl bohužel zklamání. Přišlo mi to, jako kdyby byla kniha psaná narychlo a tak hlavně aby něco bylo. Děj nijaký a emoce téměř žádné (jen na začátku knihy, tam to bylo silné).
Kniha na jedno odpoledne, neurazí ani nenadchne. A jak to tak bývá druhý díl už se nikdy nevyrovná tomu prvnímu.

Lvíček835
17.11.2023 5 z 5

Nádherné pokračování Gumpa. Moc se mi líbila a vůbec mě nezklamala, líbila se mi stejně jako ta první přečtená za jeden den, za sebe jí doporučuji,názor si naní musíte udělat sami.

soupik2012
11.11.2023 3 z 5

K hodnocení této audioknihy se perfektně hodí rčení o tom, že nevstoupíš dvakrát do stejné řeky. Pokus o stejný způsob vyprávění, ale kde je vlastně ten příběh? Nepovedeně poslepované příhody, které u mě nevzbuzovaly téměř žádné emoce, protože jsou na sílu. Obrovský propad proti úvodní knížce, která na city šla nenásilnou formou a tím si mě absolutně získala. Tady je to všechno strašně umělé a nezachránil to ani vynikající Ivan Trojan, který tuto novelu načetl.