Přitažlivost 7

Přitažlivost 7 https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61895/gravitation-pritazlivost-61895.jpg 4 43 2

Gravitation série

Vztah Eiriho Jukiho a Šuičiho Šindó se stále prohlubuje a prodeje desek Bad Luck i Jukiho knih utěšeně rostou. Veřejnost začíná být jejich nekonvenčním vztahem posedlá a mediální tlak na celou hudební skupinu i na Eiriho roste. Proto se Hiroši Nakano rozhodne v kapele skončit. Podaří se Šuičimu přesvědčit svého nejlepšího přítele, aby si svůj odchod rozmyslel? Vydrží Jukiho osobnost nečekaný nápor senzacechtivé veřejnosti? A uskuteční se konečně Šuičiho vytoužené rande s Eirim v Disneylandu? ... celý text

Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Zoner Press

Gravitation - volume 7

-Endy-
05.11.2016 4 z 5

Celá sedmička se v podstatě točí kolem určitého "vrcholu", kterého musejí/chtějí Šuiči a Hiro dosáhnout, aby mohli za odměnu poprvé "vrcholit" někde jinde s někým jiným ;)

martinstefko
26.08.2015 2 z 5

Série se dostala do své druhé poloviny, ale "Gravitation: Přitažlivost 7" pro mě rozhodně není knihou, která by mi zvěstovala, že zbylých pět knih ještě bude stát za to. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/08/988-gravitation-pritazlivost-7-45.html