Grand Kundonyon

Erotické a sexem prošpikované povídání hrdinů současnosti uvádí čtenáře do situací, jež důvěrně zná. Jednotlivé postavy řeší své vlastní problémy (ONA třeba to odporné tlustokožectví, kterého se ne a ne zbavit, ON třeba zhoubný vliv rodiny, v níž mu bylo dáno vyrůstat jako jediný muž mezi samými „matkami a tetami“) a situace se ještě zkomplikuje, když se nakonec setkají.. Autor své příběhy vyšperkoval šťavnatou češtinou a rozhodně nenechá čtenáře na pochybách, že jeho postavy jsou skutečné a žijí v dnešním moderním světě....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/61_/61970/grand-kundonyon-61970.jpg 2.19
Literatura česká
Vydáno:, Jota

Kniha Grand Kundonyon

Finn123
26.07.2016

Hodně originální kniha ,která není jen o sexu. Zároveň se jedná o nemilosrdnou kritiku naší současné společnosti. Autor se nebojí vykreslit negativní chování všech osob (snad jen Pavlínin zahraniční manžel je kladná postava, případně jeho matka) a pouští se bez bázně i do dalších záporů v naší zemi( i do těch, co jsou pro mnohé tabu).Když přijmete jeho osobitý styl,tak vás čtení zaujme.

modranka
05.06.2012

Trochu zvláštna kniha, treba ju vedieť pochopiť... ale kto už z nás nepochopí erotiku a sex, že?!

Jan Cézar

Jan Cézar