Četnické humoresky 1

Nejoblíbenější seriál roku 2005 se odehrává v období první republiky, pro kterou máme celonárodní slabost a milujeme na ní vše, co je pro ni typické: nastrojené dámy v kloboučcích, opravdové gentlemany, úctu k četníkům a stará vyleštěná auta. Navíc tvůrci námětu nás svoji poetikou, která je velmi blízká ryze českému legendárnímu seriálu o policejním radovi Vacátkovi, pohladili po duši a přitom nezapomněli na humor. Beletrizace Četnických humoresek seznámí čtenáře se všemi případy, které řeší sympatičtí příslušníci brněnské četnické pátrací stanice i s policejním psem Argem a fenkou Kikinou. První díl seriálu oceněného cenou TýTý vyjde v červnu tohoto roku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33781/big_cetnicke-humoresky-cetnicke-humores-d3x-33781.JPG 3.861

Kniha Četnické humoresky 1

ivoiro

Při čtení jsem se skvěle pobavil a zavzpomínal na krásný seriál.

Amneris

Kniha je oproti seriálu hodně osekaná, ale i tak jsem si ráda připomněla tento úžasný seriál :-) Přečtu si i další dva díly.

edith79

Kdo by neznal legendární seriál České televize. Ten je opravdu povedený. Kniha už tak ne. Po mé velké radosti z jejího objevení u mne následovalo lehké zklamání a velké nutkání podívat se opět (po kolikáté už ?) na seriál.

rafan65
12.06.2020

Seriál super kniha docela velká nuda hned mě odradila od dalších dílů.

Skalara
16.11.2018

Seriál je skvělý, ale kniha už tak zábavná není. Nenadchla mě.

hjindriska
09.11.2018

I seriál byl dobrý

katushah
06.11.2018

Součást čtenářské výzvy.

p.pavlina
30.09.2018

Filmovou verzi mám moc ráda, ale kniha se mi nelíbila. Četla se mi velmi těžce a spousta událostí bylo velmi jednoduše až nelogicky zkráceno. Další díly číst nebudu.