Vládcové planety Gor

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tarlu Cabotovi se podaří proniknout do nitra Sardarských hor a odhalit podzemní sídlo tajemných kněží - vládců a bohů Goru. Skutečná identita údajných bohů je i pro něj překvapením, nicméně ani jako zajatec se nevzdává a zahajuje boj za osvobození planety i jejích obyvatel.

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32180/gor-kroniky-protizeme-vladcove-planety-gor-32180.jpg 3.817
Série

Gor - Kroniky Protizemě 3.

Žánr
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, United Fans
Orig. název

Priest-Kings Of Gor, 1968

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Vládcové planety Gor

Přidat komentář
ludek.n
včera

Potřetí vstupujeme na půdu planety Gor, kde se Tarl Cabot připravuje odhalit tajemství, obestírající sídlo místních vládců a bohů, aby pomstil bezpráví, spáchané na jeho rodině a přátelích. Stejně jako v předchozích knihách cyklu nás hned první kapitoly vrhnou bez zbytečného prodlení rovnýma nohama přímo do centra veškerého dění. Norman to do nás pere mohutnými salvami a vůbec si nedělá starosti, jestli jeho tempu budeme stačit, či jen trapně povlávat někde na chvostu všeho toho hektického dění, které se na nás valí z nitra Sardarských hor. Na druhou stranu mě některé jeho technokratické a genetické úvahy z úst vládců Goru zcela minuly a co hůř, jeho ostentativní zdůrazňování vůdčí role pána tvorstva v kontrastu k ženě otrokyni, mě pomalu, ale jistě začíná iritovat. Nikdy asi neslyšel starou pravdu, že méně je někdy více. Tahle hluchá místa se začínají nebezpečně rozlézat a já jen doufám, že v následujících pokračováních neovládnou pole v ještě větší míře. Už teď je to totiž na hraně a jen mysteriózní sardarské boje vytrhnou tuhle zadřenou třísku z rány. Konec je opět otevřený, takže hurá za nomády…

špulo
08.05.2019

Ostávam pri 4 hviezdičkách, aj keď si to tie knihy vlastne vôbec nezaslúžia. Lenže, ono je to tak parádny fantasy relax a zábava, že proste nemôžem dať menej;-)