Gerda: Strach má veľké oči

Gerda a Lars veselo plávajú v Rajskej zátoke a každý večer pred spaním si spievajú maminu uspávanku. Je to najkrajšia melódia pod slnkom. Raz im však staručká veľryba Lisbet nasadí chrobáka do hlavy. Vraj ich piesni chýba koniec. A tak zvedavá Gerda s bratom naberú odvahu, prechádzajú hlbokým oceánom, plytkými morami aj neprebádanými lesmi chalúh a rias, aby našli pokračovanie ich obľúbenej uspávanky. Mala Lisbet pravdu alebo im len natárala báchorky? Talentovaný slovenský ilustrátor Adrián Macho prichádza s ďalším napínavým dobrodružstvom najobľúbenejšej veľryby Gerdy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/425183/gerda-strach-ma-velke-oci-Eo0-425183.jpeg 4.713
Příroda, zvířata, Pohádky, Pro nejmenší
Vydáno, Albatros (SK)

Kniha Gerda: Strach má veľké oči

Kačaba79

Tento příběh se nám líbil více než první díl. Moc poutavé ilustrace i pěkný příběh.

zdazilek

Pěkný příběh a krásné ilustrace.

Bezkyne9
23.11.2019

Taková krása! Druhý díl velryby Gerdy se mi líbil ještě více, laskavý, krátký, srozumitelný a hluboký příběh a ilustrace! Braly dech a byly tak překrásné, hřejivé, zvláštní a za srdce beroucí. A ty barvy! Děkuji za ten zážitek, pro takové knihy stojí za to žít :D

aydam
18.11.2019

Opět velice krásný a milý příběh (nejen) pro děti.

Adrián Macho
slovenská