Garfield ve vlastní šťávě

Garfield ve vlastní šťávě https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408235/bmid_garfield-52-ve-vlastni-stave-EpI-408235.jpg 5 20 3

Garfield série

Nenažraný, cynický, zákeřný, líný... a pořád děsně zábavný. Je tu opět nejslavnější a nejlegračnější kocour světa s parádní porcí vtipů. Jeho přátelé jsou jídlo, spánek a televize. Nepřátelé jsou všichni ostatní, hlavně pondělí, Nermal, nejroztomilejší kocourek na světě, váhy, větve stromů, listonoši a další. Jeho pán Jon a pes Odie nejsou nepřátelé – to jsou jen překážky na cestě k jídlu.... celý text

Kuža007
14.03.2023 5 z 5

Další porce úžasných Garfieldových stripů. Konečně vše v barvě. Nejlepší stripy:
"Jon a Líza: Všechno nejlepší, Garfielde!; Garfield: Co je to? - Jon: To je dort ve tvaru lasaní! Dělala ho Líza. - Garfield: (k Líze) Odejdi se mnou."
"Jon: Tumáš, Lízo. - Jon: To zbylo z tvé kytice poté, co s ní Garfield skončil. - Líza: No, tak děkuju.; Jon: A to je fotka tvojí bonboniéry."
"Líza: Nemyslím, že paní Fenyklová nemá Garfielda ráda. - Líza: Myslím, že je to jen nešťastná žena, která... - Líza: Hele, jde sem. - Garfield: (od hlíny a kytek) Celý den jsem byl doma."
"Číšník: Váš humr pane. - (Jon se dívá na vytřeštěné humří oči) - (už doma) Jon: Tak to je další restaurace, do které už nemůžu.; Garfield: 'Šílený host utloukl hlavní chod mlýnkem na pepř'."
"Jon: Píšu vzkaz pro Lízu. - Garfield: Taky potřebujeme deset konzerv tuňáka. - Jon: Ne každý papír je nákupní seznam, Garfielde.; Garfield: To si děláš legraci."
"Jon: Vsadím se, že se nudím víc než ty. - Garfield: To není možné. - Garfield: Ty tu nesedíš s tebou."
"Jon: Svět je malý. - (Garfield sní hamburger) - Jon: Protože jsi ho většinu sežral.; Garfield: Jako dezert prosím pečené Slezsko."
"Jon: (zpívá Líze serenádu v ordinaci) Jóóó, já pěnu u huby mám, z toho, že doktorku znám, jsem celý nemocný sááám... - Jon: Svou lásku mi předepiš, vždycky když uvidíš, že pěnu u huby mám, ou jééé. - Jon: Líbí?; Líza: Ééé...; Recepční: Všichni pacienti venku žerou trávu."

trudoš
20.12.2019 5 z 5

„Když mi bylo deset, myslel jsem, že holky jsou divné. Ale teď, když jsem dospělý... vím, že jsou divné.“

Verousek
28.05.2019 5 z 5

Ú-Ž-A-S-N-É!!! Garfielda miluji od malička a tohle čtení bylo pro mě jako návrat do dětských let. Garfield je prostě věčný!