Gantz 20

Gantz 20 https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376799/bmid_gantz-20-5GJ-376799.jpg 4 39 5

Gantz série

Setkání se starými známými bývá někdy k nepřežití a Kei Kurono se o tom přesvědčí na vlastní kůži. Teď, když je konečně volný ze zajetí Gantze, mohl by užívat klidu a míru civilního života, jenže to by nesměl mít takový pech. Nejprve se o něj totiž začne zajímat detektiv, který se snaží odhalit pozadí Gantzovy tajemné hry, a vzápětí se vynoří i další známé-neznámé tváře, ze kterých Kei také není dvakrát nadšený. O to méně, že k těm tvářím patří i pořádně nabušené zbraně – a ty rozhodně nezahálí...... celý text

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Crew

ガンツ 20 (Gancu 20) , 2007

Atlantis
31.12.2023 4 z 5

Já se bavím. Vrací se nám staří nepřátelé, opět se dovídáme nové drobky a přitom nejsou potřeba žádná podivná monstra. Super.

Negan
18.04.2021 4 z 5

Tento svazek je jisto jistě slabší než minulý, ale zato nám představí postavu detektiva. Více prostoru také dostanou upíři a finále je jen třešnička na dortu. Obálka je hezká.
Celkové hodnocení: 7/10

yaoiyuri
25.03.2019 3 z 5

Zjistila jsem, že poslední Gantze jsem četla bezmála před rokem. A za tu dobu přibyly… 3 díly, to je celkem utrpení, ta čekání pomalu ubíjí můj čtenářský zájem.
Dvacítka byla sice nadupaná akcí a rozsekanými těly, ale bylo to celkem o ničem, navíc mě iritoval Kuruno svou upřímnou „nevěřícností“ (nemám ráda, když postava ztratí paměť, ale čtenář i všichni okolo ví, která bije). Snad se zápletka v příštích dílech posune někam dál.

Lenka.Vílka
26.11.2018 3 z 5

("Return to reality, Avoiding the treachery, Return to reality, Witness against the fools of the world playing a game so cruel how long before the lesson is learned, will it be understood" ... Return to reality - Sick Of It All)

Nemám tušení, co si o tomhle dílu myslet. Omlouvám se tedy, že dnes to bude vážně krátké. Návrat, akce, ajajaj. Přestože to bylo skvělé od začátku do konce, já fakt nevím. Na tenhle díl jsem se moc těšila, ale přijde mi to jako vata, která se mohla dost prostřihat. Půlka tohohle měla být v minulém a ta druhá měla být součástí následujícího. V rámci série ok, jako samostatný díl jaksi divné. Dejte mi, prosím, další díl. Ať si zlepšim chuť.

p3tris
20.06.2018 4 z 5

I když se Kei vrátil do civilního života s vymazanou pamětí, jeho tým na něj nezapomněl. V našem světe totiž řádí upíři, kteří jsou možná nebezpečnější, než mimozemšťané v tom Gantzově. A nikdo není nesmrtelný... V tomto díle se dočkáme jednoho z možná dost zásadních předělů v sérii, která pomalu začala upadat do stereotypu, a já se těším, co bude teď dál.

manga

Hiroja Oku