Srdce oceánu

Černovlasá krasavice Darcy stále čeká na toho pravého. Tolik touží po dobrodružství a romantice, ale dny na irském venkově líně a stereotypně plynou jeden za druhým. Jako když švihne kouzelným proutkem, vše se zázračně změní s příjezdem pohledného Trevora...

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25806/srdce-oceanu-zd1-25806.jpg 4.2170

Gallagherova hospoda 3.

Vydáno, Alpress

Heart of the Sea, 2000

Kniha Srdce oceánu

27.05.2017

Prosim , ktera knizka navazuje tak trosku na serii: gallagherova-hospoda??

EvikU.
06.04.2017

Moc krásná série, ani tahle kniha mě nezklamala. Opravdu super. Přečtu znovu.

mac.martina
02.03.2017

Tak jsem četla nakonec jako první poslední díl ze série a nelituju toho. Moc se mi tahle knížka líbíla a hned ze začátku jsem se do ní začetla a byla netrpělivá jak to dopadne co se stane apod. Určitě si přečtu i předchozí díly z této série jak se vlastně dali Gallagherovi dohromady se svými drahými polovičkami. Doporučuji k přečtění :-)

Aurorita
09.02.2017

Velmi pěkné zakončení celé série. Já řadím Noru Roberts mezi své oblíbené autory a každá její kniha je u mne sázka na jistotu. I když tuto knihu jsem si přečetla asi tak tři roky po těch ostatních, zkoušela jsem jí číst už dvakrát, ale nikdy mě moc nechtyla. Ale teď? Knihu jsem měla přečtenou za dva dny a jsem s ní maximálně spokojená, oba hlavní hrdinové mi skvěle sedli. Jen mě trochu zamrzel ten konec s Gwen, doufala jsem, že víly dostanou alespoň svou jednu kapitolu nakonec.

lifeoptimist
26.05.2015

pro mě asi nejlepší ze serie....opět romantická oddechovka, konec byl i docela vtipný

Prateri
08.02.2015

No, umí psát lépe paní Robertsová. Její knihy čtu ráda, ale tuhle jsem protrpěla.

mariva
17.01.2015

V poslední době jsem se vrhla na autorčinu sérii Smrtící a proto mi chvilku trvalo, než jsem se přeladila do romantické polohy této knížky. Pak už jsem ale zase naplno propadla kouzlu irské přírody i romantice irských legend a po celou dobu čtení mě mrzelo, že jsem v Irsku ještě nebyla.

hrabenka
05.07.2014

Taková pohádka pro dospělé,ale dobrý.

vaili
23.06.2014

Z pár pasáží mi sladkostí rozbolely zuby, ale jinak vcelku dobrá kniha :)

locin
26.10.2013

Příběh z irského okolí kde se normální život prolíná s nadpřirozeným a samozřejmě se neobejde bez komplikované, ale bezhlavě vztahující lásky. Jednoduše Nora Robertsová :)

kika 13
03.03.2013

Krásně se mi to četlo,pohodově doporučuji.

kika 13
03.03.2013

Dobré pokračování trilogie,závěr je překvapivý.

malen
29.08.2011

Škoda , že nikde v knize nepíší, že je to poslední? díl série. Raději mám samostatné příběhy. Ale dalo se to číst, přečetla jsem pak i Sluneční drahokamy a Měsíční perly, ale je lepší to číst postupně tak, jak jdou za sebou. Pak to ztrácí napětí!!