Zlomená láska

Zlomená láska https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265322/bmid_zlomena-laska-265322.jpg 4 171 171

Full Hearts série

Luc Chevalier je šťastný človek. Jeho obchody prosperujú, má peniaze aj nádherné ženy, stačí lusknúť prstami. Cestuje po svete, jedáva v najlepších reštauráciách a užíva si pohodlie najluxusnejších hotelov. Tak prečo je odrazu nespokojný so svojím životom? Megan Sullivanová je matka samoživiteľka. Má šesťročného syna Elliotta a pracuje ako fotografka, aby si zarobila na chlieb. Jej bývalý muž žije až na Floride a radšej sa k rodine nepribližuje, aby jeho syn Elliott nezistil, že je závislý od drog. Jedného dňa sa dá Megan zlákať svojou priateľkou na výlet do Paríža. Ani vo sne by jej nenapadlo, že sa tam ocitne v náručí Luca Chevaliera, najsexi muža, aký kedy položil nohu na Eiffelovu vežu. Dohodnú sa na jednej spoločnej noci. Stačí však pár hodín a Luc objaví v Megan vášnivú ženu, ktorá sa v nej celé roky ukrývala. Len čo osamelá matka okúsi iný život, návrat do zabehaných koľají sa jej zdá priam nemožný.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Breaking Love , 2014

alzbeta4340
21.10.2017 3 z 5

Líbilo se mi střídání prostředí, to bylo to nejzajímavější. Jinak je to jednoduchá, průměrně napsaná oddechovka. 2,5 hvězdičky

jitka7
28.09.2017 2 z 5

Docela dobré čtení. Nic náročného, jednoduché, sem tam trošku klišé a přehnané. Ale co se dá nadělat. Megan mi přišla chvílema strašná a Luc zase strašný frajer a nadsamec. Meganina paličatost mi už lezla na nervy.

andy_nejedla
31.05.2017 5 z 5

Stejně skvělá jako první díl! Doufám, že bude i další pokračování nebo jiná série od této autorky. :-)

pettrass
27.03.2017 1 z 5

Doufala jsem v nenáročné a odpočinkové čtení na neděli, ale něco tak hrozně klišoidního, neoriginálního a trapného jsem už dlouho nečetla a opravdu poctivě jsem knihu četla asi jen do devadesáté strany. Vím, že teď už se vydává kde co a od takové literatury toho moc neočekávám, ale chci toho moc, když si chci přečíst aspoň trochu dobrý nenáročný román pro ženy???

laila15
14.02.2017 3 z 5

Pohodové čtení, kde byli některé zápletky již přestřelené a kniha mohla mít jistě o 100 stran méně. Ale jestli od knihy nečekáte nějaké velké emoce a chcete jen vypnout po náročném dni tato kniha vás jistě neurazí, ale také nijak zvlášť nenadchne.

Samira
27.08.2016 4 z 5

Jak jsem byla z prvního dílu lehce rozpačitá, tak druhý mile překvapil a splnil odpočinková a nenáročná očekávání knihy na léto. Klasická pohádka, tentokrát s erotickou, která do děje zapadala, sympatickou, i když někdy pěkně nerozhodnou hlavní dvojicí a až lehce telenovelovým koncem.
Celkově příjemné čtení, i když závěrečné otálení potrápilo i mne, takže 3,5.

Pettinka
12.07.2016 5 z 5

Romantický příběh, který je sice velmi častý a někdy až tuctový, ale každopádně neurazí. K létu, vodě takové příběhy patří. Takže na relax a odpočinek doporučuju :). Je fajn číst o takových veselých a šťastných věcech.

cukrovka
13.06.2016 3 z 5

Klasická romantika, která se mi dobře četla.

jaspis
15.05.2016 2 z 5

Na knihu jsem se moc těšila, ale asi tak od str. 100 jsem četla "rychločetbou". Celé pasáže se daly vynechat, zaryté postoje hlavní hrdinky čtyři stránky před koncem mě opravdu dorazily. Minulá kniha byla lepší...

jluky
15.11.2015

Pokúšala som sa prelúskať aj druhou časťou , ale, žiaľ, u mńa prepadák...