Pandořina skříňka

Pandořina skříňka https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391751/bmid_freya-ii-pandorina-skrinka-ZbH-391751.jpg 4 16 8

Freya série

Pokračování českého fantasy románu Freya. Nastal čas podívat se smrti do očí. Nastal čas vzepřít se osudu. Nastal čas bojovat! Freya Leway usedá na trůn podsvětí a obrací se k lidem zády! Zrada... Smutek... Zatracení... Láska... Jste připraveni otevřít Pandořinu skříňku?"

xxbarbarelaxx
17.02.2021 5 z 5

První díl jsem přečetla snad rychlostí blesku, příjemně se kniha četla a druhý díl stejně tak. Konec tohohle dílu mě velmi velmi překvapil! Už netrpělivě čekám na další díl!!

Garous110
05.07.2020 5 z 5

Stejně dokonalé jako předchozí díl ☺️

Andynka
30.04.2019 4 z 5

Jako u předchozího dílu jsem si říkala, že se děj táhne. Že je Freya velmi sobecký člověk, ale stejnak si ji oblíbíte. Romantika je zde minimální... tak když už si říkám, že knihu nebudu vysoce hodnotit. Dostanu se na konec knížky... a autorka najednou dá celému příběhu úplně jiný pohled. Tahle autorka... prostě ty konce umí! A líbí se mi, že se nemaže ani s postavami.

Zamčenákniha
02.04.2019 5 z 5

Druhý díl Freyi se vážně povedl a opět nezklamal! Nikdy dopředu nevíte, kdy se co semele a jak to vše dopadne. Tohle je tak nepředvídatelný příběh, že jsem vážně zvědavá na třetí díl a už se ho nemůžu dočkat, protože konec vás, jak má autorka ve zvyku, nenechá v klidu spát a vy se budete ještě dlouho po přečtení ptát "cože???" Za mě skutečně top kniha!

Kamilajznik
11.02.2019 5 z 5

Opet skvele cteni! Opet me to uplne pohltilo a opet wau jako prvni dil! Hned ted potrebuju vedet, co se delo dal!

erulka
01.01.2019 5 z 5

Obsahuje spoiler!
Druhý díl byl stejně skvělý jako předchozí část. Líbí se mi, že děj je velmi čtivý a má spád, čtenář nemusí čekat na akci až do poloviny knihy, jak to často bývá u ostatních knih. Úžasné je i vykreslení Pandory jako Smrti, která bere lidské životy, aby utišila hlasy ve své hlavě, a přitom ji velmi trápí svědomí. Chápu ji, že se takového "daru" chtěla zbavit. Což souvisí s naprosto fenomenálním koncem, který si nutně žádá další díl, protože to jak se s novou rolí popasuje Freya mě neskutečně zajímá. Určitě doporučuji přečíst si tento druhý díl a připojit se k nám čekajícím na závěrečné finále.

gergelak
18.11.2018 5 z 5

Kniha Freya II. – Pandořina skříňka není obyčejnou knihou – a to hned z několika důvodů, nicméně my se pojďme podívat na ty nejpodstatnější. Za námětem knihy stojí jistá slečna, která se jmenuje Tereza Richter a ta do svého textu otiskla svou duši. Opravdu se musím ptát, zda se autorka nestřetává s mafií a mezi dvěma muži i v reálném životě. Ústředním motivem knihy je souboj mezi čarodějkami a Stíny, nicméně co se stane, když se jistá čarodějka Freya Leway zamiluje do původního a prvního ze Stínů Jacka Blacka? Počnou dítě? Budou kralovat Darkhillskémů podsvětí a budou žít šťastně až navěky? A co pravda? Kde a v kom se skrývají tajemství kočírující Freyin život? Opravdu je vše tak, jak se na první pohled zdá? Anebo jsou ústřední postavy zamotané v pavoučí síti lží a nepravostí? Inu, to si už budeme muset přečíst sami a odhalit tajemství tak prastaré, až z toho tuhne krev v žilách!

Sarlien
21.10.2018 5 z 5

V této knize jste vtaženi do víru beznaděje, lásky, nenávisti, pomsty, ztráty, ale i nalezení.. točíte se ve víru, z kterého není cesty zpět. Jen se necháváte unášet dějem a čekáte, co bude dál, co se stane, co objevíte, kde skončíte. Nakonec se vír dotočí a Vy jen stojíte se spadenou bradou, s vyraženým dechem...

Děj této knihy byl velmi poutavý a čím více jsem se blížila ke konci, tím těžší bylo knížku odložit. Napětí by se dalo krájet a konec byl... těžko najít slova...
Po dočtení jsem prohlásila- "šílená mysl spisovatelova"... Protože tohle prostě bylo šílené. Ano, to je to správné slovo! Konec byl prostě šílený! Šílený, bláznivý... Říkejte tomu, jak chcete, ale tohle se jen tak nevymyslí!