Flíček - Příběh nebojácného králíčka

Flíček - Příběh nebojácného králíčka https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50294/bmid_flicek-pribeh-nebojacneho-kralicka-N6j-50294.png 5 10 4

Ztracený králíček se po setkání s několika zvířátky šťastně vrací ke své rodině.

Pro děti a mládež
Vydáno: , Kentaur

Meo - Storia di un coniglietto senza paura

jarkaska
30.03.2022 5 z 5

A poslední příběh o králíčkovi. Holkám se líbil. Asi proto, že nejstarší vnučka má králíčka Kikinu o kterou se stará. A pak na dvorku máme plnou králíkárnu malých králíčků, které chodí krmit.

Metla
07.03.2019 5 z 5

Proč se to jmenuje "příběh nebojácného králíčka", když vypráví o mláděti, které se zatoulalo příliš daleko a potom se muselo vyptávat různých zvířátek okolo, jak se vrátit zpět k rodině? Králíček všechny opruzuje, dostává se do nebezpečí a unikne jen proto, že má z prdélky kliku. Rozhodně jsem dceři neprezentovala Flíčka jako vzor odvahy: prostě další neposlušné smrádě (nikoliv nadávka, nýbrž následek setkání s tchoři), co nedodrželo pravidla, zbytečně se uvrtalo do problémů a šťastný konec nastal díky náhodě, ušáček se o to zrovna nezasloužil. Za tradiční příběh šoupnu knížce tři průměrné flíčky, čtvrtý veliký musím přidat za nádherné, skoro fotorealistické ilustrace, pátý je za spokojenost mojí cácory. Líbilo se, nejspíš toulavého králíka zase někdy z knihovny vyvenčíme. 90%

ladyfromskye
17.11.2018 5 z 5

Z dětství si sice tuto knížku nepamatuji, nicméně dnes mě okouzlila. Příběhem i realistickými ilustracemi. Doporučuji.

Lucissia
17.05.2016 4 z 5

Opět krásné ilustrace, i pohádka syna zaujala, ale četla jsem i lepší knihy pro děti. :-)

králíci

Kniha Flíček - Příběh nebojácného králíčka je v