Fika: Sladká švédská kuchařka

Fika: Sladká švédská kuchařka https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389939/bmid_fika-sladka-svedska-kucharka-Uba-389939.jpg 5 18 5

FIKA, sladká švédská kuchařka je kuchařka o sladkém švédském pečení. Kniha je rozdělená na kapitoly jaro, léto, podzim, zima a v každé kapitole jsou recepty se sezonními surovinami. Švédové slaví spoustu dní, ke kterým se pojí nějaké konkrétní jídlo

Sandalkar
28.01.2024 5 z 5

Kucharka? Ale ne. Kochacka.
Skandinavska elegance, prijemne doprovazeni receptu pruvodnim textem. Pouzila jsem jen par receptu, ale listuji moc moc rada.

Fiddis
12.09.2021 5 z 5

Moje milovaná Fika :-) Lahodné recepty, krásné něžné zpracování, dotek Švédska.

pomponia
13.03.2019 5 z 5

Recepty jsou jednoduché bez exotických surovin,řazené podle ročních období, v úvodu je pár poznámek k technologickým postupům. Kniha obsahuje i odkazy na švédské zvyky,fotky švédské krajiny(ale ne na úkor receptů, jen je mile doplňují). Zvládne podle ní vařit i začátečník. Celkově hodnotím jako moc povedenou.

Hanina61
25.11.2018 5 z 5

Překrásná kniha úžasné mladé ženy, kterou mám tu čest znát osobně a která si jí splnila dlouholetý sen. Nádherně zpracovaná, plná krásných fotografii a vynikajících receptů pro všechny milovníky vynikajících švédských dobrot. Aneb: proč si je kupovat v Ikea, když si je můžete podle Kristinčiných receptů snadno upéct doma sami? :-)

Margie94
26.10.2018 5 z 5

Designově nádherná kuchařka plná švédských receptů doplněná zajímavostmi ze života Švédů :) Pro mě jako nadšenkyni severských států must read :) Těší mě, že recepty neobsahují speciální ingredience, které by byly těžce sehnatelné a tak snad jednoho dne vyzkouším nejeden recept. Po přečtení již mám ideálního kandidáta - milované švédské kanelbullar, které jsem již měla čest ochutnat a byly vynikající :)

Švédsko životní styl kulturní tradice skandinávská kuchyně

Kristina Lund
česká, 1992