Komando robotů

Na Thalosu se setkává minulost s budoucností! Co bys dělal, kdybys byl rančerem na vzdálené planetě a s pomocí robotů pásl divoké dinosaury? Co bys dělal, kdyby tvou zemi obsadili Karosseané, vaši nesmiřitelní nepřátelé? Co bys dělal, kdyby ses o ochranu své vlasti před útočníky a dinosaury, kteří ji plení, musel postarat jen ty sám? Teď máš možnost to zjistit, protože právě tohle všechno se odehrává v tomto vzrušujícím dobrodružství z budoucnosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41160/komando-robotu-41160.jpg 428

Fighting fantasy 22.

Literatura světová, Sci-fi, Gamebook
Vydáno, Perseus

Robot Commando, 1986

Kniha Komando robotů

Kamba
18.09.2020

Nejlepší gamebook od FF, který jsem zatím hrál. Řízení robotů funguje skvěle, hráč se pohybuje v otevřeném světě, takže se dá na všechna místa vracet a k úspěšnému konci vedou 3 cesty, z nichž jedna je vyloženě pacifistická. Prostě 5 z 5.

Zemiakol
09.09.2019

První gamebook, který jsem četl/hrál. Dodnes má své místo v mé knihovně. Obtížnost cca 6/10, zajímavá myšlenka spojit roboty a dinosaury do jednoho příběhu.

Luvák
25.07.2016

Dinosauři a roboti?? Co víc chtít?

Wries
26.04.2013

Co čekat od nerda? Že nebude milovat hru, kde hlavní roli mají roboti a dinosauři? Větší váhu by snad mělo jen to, kdyby proti sobě bojovali Jediové a Terminátoři... Sakra, tenhle námět si musím nechat patentovat, aby mi ho nikdo neukradl! Nechť tě doprovází Síla v zabití Johna Connora, Arnie.

Jak jsem vylezl z vaultu, tak jsem naskočil do toho obřího robota místo do toho pterodaktyla nebo co, už si to moc nepamatuju, je to deset let, tak mě nechte být, ale byl to Fakt Mega Hustej Vostrej Nářez (bez dvojsmyslu na hovězí kotlety).

gamebooky

Autoři knihy