Falešný sňatek

Zdá se, že Eminy velkolepé plány se začínají konečně rýsovat, ovšem ani tentokrát to není tak jednoduché, jak si představovala. Opět se zamotává do absurdních situací a ohrožuje svou finančně zajištěnou budoucnost. Navzdory tomu se však dočkává velkého stěhování na panství Svíčkových. Ani tam však trable nekončí. Sice si může ve svém novém domově plnými doušky užívat úžasných a luxusních podmínek pro život, kromě toho si však musí zvykat i na soužití s chladnou tchyní Milenou a na nesnesitelně nudné hodiny plné plánování svatby. Jako by toho nebylo málo, Emin budoucí švagr a věčný průšvihář Filip si usmyslel, že právě teď je ten nejvhodnější čas, aby se vrátil ze svých tajemných cest, a po delší době oblažil rodinu svou přítomností. „Drahoušek“ Albert je zase neustále v práci, a tak se Ema musí přece nějak zabavit... Nakupování ani snaha psát onen legendární kriminální román ovšem brzy nestačí. Filip, kterého Ema zná trochu víc a trochu jinak, než sama vůbec tušila, totiž ani omylem nezůstává stranou a v kombinaci s Eminou příležitostnou výbušností je koexistence těchto dvou opravdu ožehavá záležitost. Ať už jde o jejich nesčetné a nekonečné hádky nebo karban, ke kterému Filip Emu zláká, končí to zpravidla poněkud podivně; s Filipem je totiž hazardní hrou takřka všechno. A ať se oba snaží, jak chtějí, ani před upracovaným Albertem podivné napětí neskryjí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/369556/falesny-snatek-mFd-369556.jpg 3.6111

Falešný román (2.)

Humor, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Knižní klub
1. vydání originálu:2018
Počet stran:224
Jazyk vydání:český
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:978-80-242-6078-5

Kniha Falešný sňatek

katerina5544

Ale jo i druhy dil byl fajn :-) Emu jsem si proste oblibila. Pohodova oddechovka.

Romžiry

Ze zvědavosti jsem přečetla i druhý díl. Stejně jak u prvního, NIC zvláštního se nestalo. Autorka má asi potenciál, ale v tomto případě jsou knihy hloupoučké a naivní. Snad za pár let, napíše pěknou humornou knihu.

LenkaGonn

Knihu jsem přečetla za jediný den. Nemyslím si, že je nutná nějaká kritika. Kniha je jednoduše psaná. Není to kniha, která by mi mohla něco dát, ale prostě byla hezká. Oddechovka. Bez přemýšlení jsem strávila jeden den čtením a na konci mám dobrý pocit, že to dobře dopadlo. Fajn čtení k uklidnění :-)

Marsi749

Druhý díl pokračoval docela napjatě, aspoň pro mě :-). Obě knihy jsou čtivé.

ailleen

Nudná kniha bez pointy. Srovnala bych ji s harlekynovymi seriemi.

dagsvob

Lepší než první díl. Ema už nepůsobila tak nedospěle a byla mně víc sympatická.

deedulka
25.12.2018

Příjemné čtení a pokračování trochu useknutého konce prvního dílu. Autorka píše svižně a vyvaruje se nudných zdlouhavých popisů. Ema je o kousek dospělejší, ale přesto si neodpustí pár kiksů. Byla mi však již o něco milejší. Kamarádka Natalie mi hrozně lezla na nervy už v první knize a teď tomu nebylo jinak. Albert a Filip byli sympaťáci, jejichž oblíbenost se houpala na vahách, kdy jeden měl chvíli navrch a poté zase naopak. Konec mne moc mile překvapil a uspokojil uzavřeným koncem. Klidně bych si však dokázala představit další pokračování.:-)

happy-smile
17.11.2018

Kdyby první díl neměl tak stupidně useknutý konec, tak bych se do této knihy vůbec nepouštěla. Nakonec ale musím říct, že mi kniha přišla trochu příjemnější než předchozí díl, ani nedokážu říct proč. Každopádně je to přímé pokračování, takže samostatně bez prvního dílu se podle mě číst nedá. Do knihy se tudíž pustí buď ti, co je štval useknutý konec jedničky, nebo úplní fanoušci jedničky.

humor

Magdalena Mintová