Falešný román

Falešný román https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356393/bmid_falesny-roman-lof-356393.jpg 3 337 118

Falešný román série

Když je váš tatínek bohatý a dává, proč toho nevyužít? Život v luxusu je přece tak krásný, tak lákavý. Jenže co když taťulda utáhne kohoutky a začne blábolit cosi o samostatnosti, odpovědnosti a skutečném životě? No, pak si třeba vymyslíte, že píšete román. Protože umělci, jak známo, mají náklady a křehkou duši, kterou by nemělo nic vykolejit, aby se dílo zadařilo. Jenže každý plán, jak zjistí naše hrdinka, má ošklivé nutkání se komplikovat a komplikovat až do úplného zbláznění.... celý text

Diego123
05.01.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila, připomíná Bridget Jonesovou. Jen mě v podstatě zklamal ten konec... :((

petula22
04.01.2018 4 z 5

Musím říct, že kniha mě překvapila (pozitivně). Při zjištění věku autorky, musím uznat, že kniha je čtivá, zajímavá a na prvotinu je velmi dobrá.

Alawa
03.01.2018 3 z 5

Tak do třetiny knihy mi trvalo, než jsem se začetla, pak už to bylo mělo větší spád a bavila mně každá stránka víc a víc, dokud jsem nedošla na konec a tam překvapení- konec prvního dílu. No nevím, myslím, že čím dál víc přibývá "děl" , které autor zbytečně rozděluje na dva, tři a více pokračování. Zde mi to přijde jako čistě "komerční" důvod.
Kdyby alespoň tenhle první díl měl uzavřený příběh, a v druhém pak byl příběh navazující, tak OK. Tady ale prostě konec chybí (aspoň mně).

katerina.l.
02.01.2018 3 z 5

Mně se kniha líbila. Ale co ten konec?? Jak už zaznělo níže, než vyjde druhý díl, většina čtenářů zapomene, o čem byl ten první...

TinaTina
31.12.2017 5 z 5

Me se kniha velmi libila, je to mila oddechovka. Vubec mi nevadil ten konec, alespon se prece muzeme tesit na dalsi dilo. :-)

PavlínaAlžběta
26.12.2017 2 z 5

Měním recenzi a to jsem udělala doposud pouze třikrát. Původně jsem brala román a hrdinku negativně, ALE!!Ano chvalozpěvy, jak se člověk pořádně zasměje, to bylo přehnané...trocha vtipnosti knize nechybí, sarkasmus také ne, ale rozhodně jsem se nepopadala za břicho. Když kouknu na věk autorky a její vydanou prvotinu , tak to není špatné AŽ NA TO, ŽE SPISOVATELKA JE PLAGIÁTOR PANA EVŽENA BOČKA A JEHO KNIH ARISTOKRATKY! Hrdinka je vykreslena tak, aby lezla na nervy každému čtenáři, což se autorce povedlo. Děj neděj nemastný neslaný, bohužel takových dam jako hlavní hrdinka existuje v dnešní době MNOHO. Jednoduché čtení, které odkazuje na další díl, který může i nemusí vyjít.

zuzududu
25.12.2017 3 z 5

Knizka sa citala lahko. Obcas som mala chut s hrdinkou zatriast a dat ju do reality. Najvacsie rozcarovanie bol neexistujuci koniec a odkaz na druhy diel, ktory zatial nie je napisany. Pride mi to nefer, ze som nebola upozornena pred kupou knihy. Vediet to, tak ju necitam...

mysterygirl
23.12.2017 1 z 5

Tesila jsem se na tu knihu, jak se zasmeju...opak byl pravdou..vtipny mi neprislo vubec nic..chovani hl.hrdinky neodpovídalo jejimu veku, 27 let,ale max 14 ti lety pubertacce..za me naprosty propadak..mrzi me ,ze jsem si ji koupila,protoze jsem ji musela vzdat ve 3/4

Verpax
19.12.2017 4 z 5

Velka legrace, ale jedna hvezdicka minus za konec :)

Lucila
17.12.2017 2 z 5

Příjemné nenáročné čtení. Protože kniha nekončí a odkazuje na neexistující druhý díl, dávám jen dvě hvezdičky. Nneí to brak, jen příběh ustřižený v polovině.

Kekik
13.12.2017 5 z 5

Česká autorka, 21 let a Falešný román- pro mě naprosto dokonalé. Autorčin styl humoru mi zcela vyhovuje. Královsky jsem se bavila. Rozhodně doporučuji a již netrpělivě vyhlížím pokračování. Emu jsem si i přes její rozmazlenost oblíbila.
Fakt kniha, která pobavila. A to hodně.
Doporučuji !!!

dubinek3
12.12.2017 3 z 5

Nejdříve přelouskat cca 50 stránek. Což jde dost těžko, je vidět, že je to prvotina a autorka se učí psát. Když to překonáte, tak se začnete bavit. Autorka už se rozepsala a děj začíná mít vtip a spád. A ano, bod dolů za hloupý konec/nekonec.

Monačte
11.12.2017 3 z 5

Oceňuji krásnou obálku a její sladění s pseudonymem autorky! Ale to je bohužel vše. Kniha se mi absolutně netrefila do vkusu a házím ji do stejné škatulky jako Aristokratky (Komu se ale Poslední aristokratka na koni ve Varech líbila/líbily, tak doporučuji i toto).

Ivuska.09
05.12.2017 3 z 5

Milé, vtipné a oddechové čtení. Opravdu ve stylu Bridget Jonesové. Dala bych čtyři hvězdičky, ale jednu strhávám za ten konec, protože "to" podstatné jsem se prostě vůbec nedozvěděla a teď musím čekat na další knihu....

Sídlištník
01.12.2017 4 z 5

Je to opradu vtipně napsáno a čte se to svižně, takže výborná četba pro zlepšení nádlady.

plachosrst
23.11.2017 5 z 5

to bylo tak fajn! hrozně příjemný čtení a člověk se i zasmál.

Safienka
19.11.2017 4 z 5

Po všech těch nadšených ohlasech jsem čekala trochu víc... Ale i tak pěkné čtivo :) Ema mi svou povahou připomínala seriálového Lucifera a svým štěstím na šílený život Libby Lomaxovou. Denikové zápisky jedné zazobané dámičky, která se snaží datlovat na psacím stroji a kterou už mají rodiče plné zuby, tak ji donutí se postavit na vlastní nohy. A ona to pojme po svém. Druhý díl si určitě přečtu, i když jsem měla chuť každou kapitolu hlavní hrdinku řádně proplesknout :)

Babouš
10.11.2017 5 z 5

Bez přemýšlení 5 hvězdiček. Nejvtipnější román roku, možná úplně nevjtipnější kniha, kterou jsem kdy četl. Každá věta je perla. Nenucené, lehké, hravé - prostě paráda. Ideální lék na podzimní deprese. Hlavní hrdinka je bohatá naivka, ale má dobré srdce, takže jí fandíte, ať si toho milionáře uloví a udrží :) Ach jo, taky bych chtěl umět takhle psát!

humor pro ženy

Magdalena Mintová