Falešný pohřeb

Falešný pohřeb https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454962/mid_falesny-pohreb-fsx-454962.jpeg 4 82 82

Falešný román série

< 3. díl

Uběhlo několik let od Emina úspěšného sňatku pro peníze. Ema se stále chystá prorazit ve světě literatury, ale na prvním místě je výchova jejího mistrovského díla – syna Adámka. Život v zlaté klícce vily Svíčkových jí kalí jen existence sexy švagra Filipa, přesto jí docela zaskočí, když problémová černá ovce rodiny záhadně skoná na Jamajce. Jenže když dorazí ze zahraničí urna s popelem, malý Adámek začne vídat strýčka, na Svíčkovic sídle se najednou dějí podivné věci a Ema tuší, že tady něco nehraje. Věci naberou rychlý spád a než se Ema naděje, musí se vyrovnávat s rozvodem, zvykat si na osamělý život ve vyhnanství malého domku a opět si obstarat svou vlastní obživu. Je konec bezuzdnému utrácení, tedy měl by být, ale nikdy nezaškodí kvalitně zužitkovat alimenty... Nicméně z Emy materialistky se traumatickou ztrátou hlavního přísunu peněz stává minimalistka a její život se najednou ubírá úplně jiným směrem.... celý text

Dragounova96
17.11.2020 1 z 5

Hodně jsem se přemáhala, abych knihu dočetla do konce.

TinaFr
12.10.2020 4 z 5

Začnu lehce ze široka. První dva díly jsem zaznamenala, ale přečetla si je až letos, když jsem hledala něco odpočinkového. Falešný román na mě nezapůsobil, dost jsem se musela nutit k jeho dočtení. Za několik měsíců jsem si vzpomněla na druhý díl, a jelikož už jsem ho měla doma, ke knize jsem se vrátila. A byla jsem mile překvapená! Po jeho dočtení někdy v červenci jsem proto ten třetí poměrně netrpělivě očekávala. A zklamaná jsem opět nebyla. Příběh pěkně plynul, na rozdíl od prvního dílu zde nebyla žádná slepá místa, a na rozdíl od prvního dílu jsem se dokonce občas i zasmála - některé situace byly opravdu až tragikomické. Ema je sice stále poměrně otravnou hlavní hrdinkou, a asi nikdo se s ní opravdu neztotožní, ale během těch několika let i ona vyzrála a trochu dospěla. Celkový dojem z knihy hodnotím jako velmi dobrý a jsem opravdu ráda, že jsem se k příběhu vrátila, přestože mě první díl tolik nezaujal.

PetraN17
08.10.2020 5 z 5

Série se mi líbila knihu od knihy víc, určitě bych uvítala další pokračování :))

ZuKo
07.10.2020

U druhého dílu už jsme měla problem to dočíst. Když viděla, že vyšel 3 díl, tak jsem tomu dala šanci. Na stránce 95 mi došlo, že mě nezajímá vyprávění hlavní hrdinky a davám do seznamu nedočteno. Třeba se k tomu někdy vrátím.

humor pro ženy

Magdalena Mintová