Škandalózna noc

Škandalózna noc https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91777/skandalozna-noc-91777.jpg 4 199 199

Fairleighovy sestry série

< 2. díl

Carlotta Anne Fairleighová sa len zriedka zmestí do kože a slušné mravy sú pre ňu neznámy pojem. Dokonca ani v deň svojho uvedenia do spoločnosti nedokáže potlačiť zvedavosť – jej fantáziu zamestnáva tmavý dom v susedstve. Ten kedysi patril Haydenovi St. Clairovi, ktorého spoločnosť premenovala na „Vraždiaceho markíza“. Určite nikomu nebude prekážať, keď pred zábavou len nakukne cez okno... Malé „dobrodružstvo“ sa, prirodzene, skončí pohromou – povesť nádejnej debutantky je nenapraviteľne zničená a ona je náhle a nečakane... zasnúbená!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

One Night of Scandal , 2003

Fifth Element
31.07.2013 5 z 5

Z knih, ktere jsem od teto autorky zatim precetla, se mi tahle libila nejvic a zatim nejvic jsem se u ni i zasmala :)

jaja10
28.06.2013 3 z 5

I když to byl hezký román, napínavý, docela dobře se četl, přesto mi tam několik věcí vadilo a tak musím hodnotit jen 3*.

miruska1
13.06.2013 5 z 5

Teresa Medeiros. myslim že totot meno hovori za všetko a knihu už ani netreba komentovať. Teresa zase nesklamala. Ako všetky jej knihy (čo som čitala),aj tato ma všetko: rozosmiala ma,rozplakala,vyvolala vo mne pocity napetia z očakavania ako to dopadne. Bolo naozaj ťažke odložiť knihu,aj keď len na chviľu.

Nibiru
27.05.2013 5 z 5

Opravdu povedená romance, jedna z těch lepších od této spisovatelky. Poutavá, napínavá, vášněmi prostoupená, velmi charismaticky vykreslený tajemný a rozporuplný hlavní hrdina, i když jeho rozpolcené city, které přetrvávají v jeho duši i po smrti jeho ženy jsou asi možné jenom v románech. Skutečnost bývá jiná, nicméně přípěh je velmi dojemný, poutavě napsaný a oba hrdinové jsou velmi, velmi sympatičtí. Moc jsem jim fandila.

Kaety
02.04.2013 3 z 5

Jak už napsala uživatelka neznama.87, je to kniha, která je tajemná, méně romantická, ale bohuže mě moc nenadchla.
Líbila se mi postava nevlastní dcery Allegra, která měla trochu toho "šílenství" po matce v krvi a tím děsila všechny okolo.
Ještě štěstí, že jsem tuto knihu četla dříve než její předcházející díl z této série (Nezapomenutelný polibek), protože bych moc nevěřila v napravení Lotky.

mariva
26.03.2013 5 z 5

Oddechová četba, zábavná i napínavá, stejně jako většina autorčiných knih.

liletka_a
23.03.2013 5 z 5

Moje další oblíbená kniha od Medeiros.:)Tady se mi fakt trefila do noty:) je to velmi čtivé, přečetla jsem to během pár dní. Vztah Lotky a Haydena(krásné jméno:)) byl od záčátku ''skandální''. Přitažlivost mezi oběma postavami je neuvěřitelná. Kniha mě od začátku vtáhla do děje a pustila mě až na konci. Určitě se k ní ještě budu vracet. :)

neznama.87
06.10.2011 4 z 5

Muž z temnou pověstí, ztřeštěná hrdinka, nevlastní dcera a přízrak v podobě krásné Justiny. To všechno vytváří romantický, napínavý příběh, do nějž autorka zasadila nádech tajemna