Exmanželka

Exmanželka https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/1928/bmid_exmanzelka-XCf-1928.jpg 4 130 33

David a Molly Jonesovi vedou báječný život: bydlí v krásném bytě na Manhattanu, slaví úspěchy v práci, vychovávají tříletého syna. Jenomže pak v jejich domě přibude nová nájemnice. Jmenuje se Deidra Chandlerová a muži z ní padají na kolena. Ona však má zájem jen o jednoho - o svého bývalého manžela Davida Jonese. Ostatně kvůli němu utekla z psychiatrické léčebny. Ten zavražděný hlídač byl jen drobnou komplikací jejího dokonalého plánu... Pozvolna se jí daří vlákat Davida do nastražené pasti. Vždyť přece neexistuje muž, který dokáže odolat nabídce nevázaného sexu. Sotva si ale Deidra začně myslet, že David už zase patří jenom jí - a tentokrát už navždy -, vstoupí na scénu Molly Jonesová, odhodlaná udělat cokoliv, aby zachránila svou rodinu, zdravý rozum... a nakonec i vlastní život.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Domino

The Ex , 1996

marketa9252
10.02.2016 5 z 5

Napínavá,rychle čtoucí kniha.

edith79
23.01.2016 3 z 5

Přečít tuto knihu mi trvalo déle, než bych čekala a bohužel mě nenadchla. Velký potenciál, který tento příběh měl autor nedokázal dost dobře využít a konec byl hodně uchvátaný a přehnaně rychlý.

Sumiko
15.10.2015 2 z 5

Knížka se velmi dobře četla, líbí se mi styl autora (taky jsem ji zvládla přečíst za jeden den). Děj je rozdělen do kratších kapitol, což je taky plus - můžete kdykoli přerušit četbu, aniž by jste "ztratili nit". A námět "milostného trojúhelníku" je většinou vděčný... Tím ale (můj) výčet kvalit končí.
Mně se to prostě nelíbilo. Nebýt knížka tak dobře napsána, odložila bych ji už v půlce. Víc prozrazovat nebudu. Dvě hvězdičky dávám jen za spisovatelův styl psaní.

Jack Bauer
20.12.2014 3 z 5

Jakobych četl ženský román. Ale nenudil jsem se ani trochu, líbilo se. Připomínalo mi to Spolubydlící.

Misha11
22.08.2014 3 z 5

První kniha od Lutze, kterou jsem četla. Vcelku napínavý příběh, se zajímavým začátkem a koncem. Čekala jsem něco jiného a lepšího, tak snad takové budou ostatní Lutzovy knihy.

Aliii
08.07.2014 3 z 5

Pár knih od Lutze už jsem četla a tahle mi připadala nejslabší. Téma je zajímavé, ale hodně mi vadilo, že autor degradoval oba muže (Davida i Chumleyho) na pouhé otroky svých pudů, kteří se jim nedokážou vzepřít a nechávají se bezostyšně zneužívat. Kdyby to šlo, dala bych 2,5 hvězdičky, ta půlka navíc je jen proto, že znám i autorovy povedenější knihy.

michalka S.
24.10.2013 5 z 5

Moje první kniha od tohoto autora !!moc se mi líbila a určitě nebude poslední.

astroweb
18.09.2013 odpad!

Hodně zklamaný, začátek vypadal čtivě, ale čím dál víc jsem přeskakoval. Ne, "příliš mnoho slov, ale vět!!

MissBlack
04.08.2013 3 z 5

V době, kdy jsem knihu četla, jsem byla v tomto knižním žánru zelenáč. Každopádně napíšu, jaký jsem pocit z knihy měla tehdy. Líbila se mi moc, byla napínavá, líbil se mi námět - bývalá manželka se rozhodne, že nechce být bývalá a to za jakoukoli cenu.
Nevím, jak bych hodnotila dnes, ale tehdy jsem byla spokojená.

šipek
22.06.2013 3 z 5

nějak mě tato kniha nenadchla

Jajulle
26.10.2012 5 z 5

Bezvadná knížka o milostném trojúhelníku, který se trošku zvrtne. Podle mně jedna z nejlepších knih od Lutze. Plná napětí od začátku až do konce.

vladka2104
03.01.2012 5 z 5

Trochu předvídatelné, ale napínavé od začátku do konce.

Izu
24.07.2011 5 z 5

Napínavý příběh o tom, že se nevyplácí začínat si s bývalkou.....