Město v ohrožení

Město v ohrožení https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388988/bmid_mesto-v-ohrozeni-6TP-388988.jpg 4 24 4

Eve Rossi série

< 2. díl

Dva dramatické dny na newyorském Manhattanu. Dvě unesené děti. A spousta tajemství kolem minulosti policejního komisaře… V davu během slavnosti před Dnem díkůvzdání se ozve děsivý výstřel – k zemi padá komisař Logan Donovan. Když se situace uklidní, ukáže se, že byla unesena Donovanova dcera Allie – a nejen ona. Navíc únoscovy požadavky jsou šokující. Zvláštní agentka Eva Rossiová se svým speciálním týmem odsouzených zločinců s mimořádnými schopnostmi stojí před nelehkou otázkou: Koho se bát víc? Pomstychtivého zločince, který ohrožuje nevinné životy, nebo okouzlujícího, ale arogantního policisty, jenž bojuje o záchranu své dcery, ale možná se jen pokouší zahladit stopy po svých prohřešcích?... celý text

Literatura světová Dobrodružné Thrillery
Vydáno: , Kalibr

City on Edge , 2016

Adriena838772
17.03.2022 5 z 5

mě se to moc líbilo užasná knížka a těším se na další

konicekbily
24.03.2019 3 z 5

Originální nápad vyšetřovacího týmu složeného z různých zločinců nabyl podle mne plně využit. Je to průměrný thriller z amerického prostředí a to přímo z New Yorku.

Hella
13.03.2019 1 z 5

Nebavilo. Ani trochu. Šance poskytnuta do str. 150 a dál ani náhodou. Kde se šmarjá vzala všechna ta pozitivní hodnocení?

mikika
25.02.2019 3 z 5

klasický thriller s partou napravených zločinců, krom perfektního popisu bezpečnostních opatření při slavnostní akci nepřináší nic moc nového.

2016  80%Rukojmí
2018  76%Město v ohrožení
2017  80%Melodie stále zní / Sklizeň třešní / Držitel rukojmích / Vražda v Cirey

Kniha Město v ohrožení je v