Vražedná hra

Vražedná hra https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376167/bmid_vrazedna-hra-lT7-376167.jpg 4 44 44

Eva Duncan série

Americká spisovateľka Iris Johansenová prichádza s voľným pokračovaním jedného zo svojich najnapínavejších románov Tvár zrady. Sympatická hrdinka Eva Duncanová, súdna špecialistka, ktorá sa zaoberá rekonštrukciou podob nájdených obetí vrážd, rozohráva nebezpečnú, nervy drásajúcu hru s vraždiacim maniakom. Vrah pozná jej bolesť nad stratou dcérky Bonnie. Ako tvrdí, sám ju zbavil života. Vie však aj to, ako veľmi by si želala nájsť jej hrob. Tým sa však vrahova partia iba začína...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Remedium

The killing game , 1999

postrach
21.11.2021 5 z 5

Knihu jsem kdysi šetla a viděla jsem i film.Hlavně se mi líbí námět zpracování rozuzlení a konec.

michaela.22
11.04.2020 5 z 5

Skvělá detektivka, napínavý děj až do konce knihy.

eva2711
19.01.2019 3 z 5

Mohu jen doporučit. Další informace v mé samostatné recenzi.

kneslova
23.04.2014 5 z 5

Iris Johansen se prostě hodně dobře čte, nemůžu si pomoci. Nenudíte se, výborná oddechová literatura.

Laf
08.03.2014 5 z 5

Musím říct, že tahle knížká se mi moc líbila. Od začátku do konce napínavé a závěr pro mě překvapující.

evasamankova
23.05.2013 5 z 5

Skvělá napínavá knížka. Moje první od autorky. Ukázkový příklad, jak má vypadat správný thriller se šokujícím koncem. Škoda, že nakladatelství nevydalo celou sérii.

ivule85
03.11.2012 5 z 5

Skvělá knížka stejně jako první už se těším na třetí díl,až je škoda že u nas vydali jen tři dila teto serie...měla jsem možnost vidět i film teto knížky a musím říct že jsem byla velice zklamana co z tak skvěleho přiběhu udělali ze sarah ve filmu udělali evinu dlouholetou kamaradku ktere bylo tak přes 40 let a uplně vypustili postalu Logana což pro mě bylo velkým zklamáním a o tom že vypustili některe uplně zajimave pasaže ani nemluvím...každa knížka kterou jsem od autorky četla byla skvěla že i sousedka si je chodí pučovat a těší se na další :-)

bizonecka
12.05.2012

DAlší velmi pěkné dílko této autorky.Opět nepostrádá napětí a velmi dechberoucí děj.

pihinka
16.08.2011

Napínavá detektivka navíc pasáže, kdy Eva Duncanová promlouvá s mrtvou Bonnie, úžasné a zvláštní

konimka
06.08.2011 5 z 5

Úžasná a napínavá knížka, kterou stojí za to si přečíst

Iris Johansen
americká, 1938