Smrtící sláva

Smrtící sláva https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/2360/smrtici-slava-2360.jpg 5 307 34

Eva Dallasová série

Mladá a pohledná policejní komisařka Eva Dallasová si v žádném případě nezvolila snadnou práci. Tím spíš, že se na scéně objevil brutální vrah. Jeho obětí se staly hned dvě bohaté, vysoce úspěšné ženy, a motiv...? Zůstává právě na Evě, aby ho objasnila, a co víc - aby dopadla a spravedlnosti předala vraha. Události se vrší jedna na druhou, informací přibývá a vyšetřování se zdárně rozbíhá. Seznam podezřelých je stále delší, ale zdá se, že tak docela mimo něj nestojí ani Evin vlastní přítel Roarke. Darovala snad Eva svou důvěru a lásku vrahovi? Anebo je všechno úplně jinak? Práce policejního vyšetřovatele jistě není procházkou růžovým sadem, a tak i odvážné Evě hrozí nemalé nebezpečí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Columbus (ČR)

Glory in Death , 1995

Erica
26.09.2016 5 z 5

Když si uvědomím, že mě čeká ještě spousta dalších dílů, hřeje mě to u srdce. Ani nevím, jestli mě knihy víc baví proto, že to jsou detektivky nebo zamilované příběhy. A ten rok 2059, to už je jen takový sci-fi bonus.

moudivlacek
08.08.2016 4 z 5

Dokonalý název pro dobrou krimi. Hnát se slepě za slávou vždy s sebou nese velký problém. A co se týče hlavních hrdinů - i pro ně je něco nového, když k sobě cítí to, co ještě nikdy předtím, učí se být spolu a učí se znát jeden druhého.
Paráda - navíc dobrý krimi příběh, který opět si dokážu představit i v těchto dobách.

lenhart23
23.06.2016 5 z 5

U prvního dílu jsem se divila, že čtu scifi detektivku. Tak teď dodávám, ještě navíc erotickou. Bezva, moc dobrý bonus.

Laf
08.03.2016 5 z 5

Super čtení. Detektivní příběh skvěle promyšlený a hlavně zajímavý, že se nechce od knihy odtrhávat. Mezitím se zase něco málo dozvídáme o životě hlavních postav, což se mi na tom líbí.

Babo
07.12.2015 4 z 5

Kniha se čte dobře. Nejde o "čistokrevnou" detektivku , ale je šmrncnutá psychologií a lehce pohledem do budoucna , tak jako celá série.

helenkan
22.09.2015 5 z 5

Moje druhá knížka z téhle série a je suprová.Mám už půjčenou další a pustím se do ní co nejdřív.Je to bezva čtení.Poručík Dallasová a miliardář Roarke jsou správná dvojka.

pidalka777
17.09.2015 5 z 5

Opět super a velice čtivé

modranka
27.11.2014 4 z 5

Ak čítate tento príbeh v roku 2014 - zdá sa vám sci-fi prostredie trochu nedomyslené. Lenže kto mohol vedieť, ako sa bude vyvíjať budúcnosť, že? Ako detektívka je príbeh napínavý a dostatočne dramatický. Romantika tie mala svoj dramatický moment. Oplatí sa prečítať. Celkom sa teším na pokračovanie série, najmä na to, ako autorka začne zapracovávate technické vymoženosti. Bude to ako návrat v čase.

Jordyz
27.11.2014 3 z 5

Odpočinkové čtení...prima :-)

mariva
15.10.2014 5 z 5

Už jsem přečetla několik knih ze Smrtící série, tenhle díl jsem sehnala až teď, proto jsem se s chutí vrátila do začátků děje. Opět výborný napínavý příběh. Odhalit vraha se mi sice podařilo docela brzy, ale to knize neubralo na napětí. Prostě autorka umí!

monte
17.06.2014 4 z 5

oddechové, napínavé, čtivé

Mergirus
01.05.2014 5 z 5

Opět autorka nezklamala. I když konec byl překvapivý a tak trošku odbytý, tak snad to bude v další knize více rozvedeno. Líbí se mi Evin humor.

nier
17.09.2013 4 z 5

Ač sci-fi patří mezi žánry, které normálně nečtu, tady je ta budoucnost načrtnutá tak, že mi to ani nepříjde...Smrtící sláva se mi líbila o kousek víc než první díl. A i když mám na vrahy většinou dobrý odhat, tak tady jsem dlouho tápala...

Danafantom
25.02.2011 5 z 5

Tento druhý díl se mi líbil víc než první. Má to správnou dávku napětí i oddechu při sledování vývoje vztahu mezi Evou a Roarkem. Tak se teď těším na další.