Encyklopedie magických míst

Encyklopedie magických míst https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386084/mid_encyklopedie-magickych-mist-n3p-386084.png 5 8 2

Lákají vás dobrodružné cesty do tajuplných končin naší vlasti, kde ožívají mýty a zjevují se nadpřirozené bytosti? Máte rádi tajemstvím opředené příběhy a dodnes neodhalené a provokující záhady? Přitahují vás místa, o nichž se říká, že z nich vyzařuje pozitivní či negativní energie? Vydejte se s autory této knihy na toulky po místech možná zdánlivě známých a všedních, avšak skrývajících záhady a neobyčejné události, z nichž se vám bude tajit dech. Navštívíte romantické hrady a zámky či vznosné chrámy, kláštery a kostely, ale i jezera, hluboké lesy, jeskyně, návrší, hory i skály čnící k nebi na věčnou připomínku „čertovského“ díla.... celý text

Maraiser
Maraiser
12.02.2023 4 z 5

Některá magická místa, uvedená v knize, jsou magická jen z titulu, že se k nim váže nějaká pověst. Samozřejmě, že nejčastěji nějaký zločin.
Některá však magická jsou. Prý. Já nevím. Já nikde nic necítím. Od toho mám svou drahou polovičku. Ta někde vstřebává, ale občas odněkud i rychle odchází.

green-tea
green-tea
21.06.2020 5 z 5

Překrásné fotografie, poutavý slovní doprovod - po všech stránkách nádherná kniha, kterou nelze, než doporučit.

Štítky knihy

příroda toulky, výlety hrady a zámky

Autoři knihy

Zdeněk Thoma
česká, 1938
Soňa Thomová
česká, 1947

Kniha Encyklopedie magických míst je v