Encyklopedie bylin a koření

Encyklopedie bylin a koření https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/295361/encyklopedie-byliny-a-koreni-HgS-295361.jpg 5 4 2

Encyklopedie bylin a koření je jednou z nejpodrobnějších příruček v této oblasti. Nádhernými fotografiemi a podrobnými popisy se zde představuje mnoho stovek druhů. Kromě toho si zde přečtete, jak byliny a koření používat - v kuchyni na dochucování pokrmů, jako vonnou substanci, pro barvení látek, v kosmetice nebo jako lék. Pokyny pro pěstování vám umožní vypěstovat si tyto rostliny i doma.* téměř 600 druhů a kultivarů* mnoho stovek nádherných barevných fotografií* tipy pro pěstování a rozmnožování* účinné látky* používání bylin* symboly uvádějící přehlednou informaci* rozsáhlý rejstřík s latinskými a českými názvy.... celý text

Nyangumi
03.10.2021 5 z 5

Podle mě nejkrásnější knížka o bylinkách, díky svým fotografiím a kvalitnímu křídovému papíru. Stovky rostlin, každá pěkně popsána včetně využití. Ale pozor, rostliny jsou sice řazeny abecedně, ale podle svých latinských názvů. Naštěstí je vzadu v knize přehledný rejstřík.

Ája27
18.06.2018 5 z 5

Přehledná pro laika hodně relevantních informací! Což se o všech rádoby populárně naučných knih dnes říct nedá! :)