Emily Windsnapová a zámok v hmle

Emily Windsnapová a zámok v hmle https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/526582/bmid_emily-windsnapova-a-zamok-v-hmle-6557f302de9ae.jpg 4 30 7

Podarí sa Emily Windsnapovej prelomiť hrozivú kliatbu alebo všetko stratí? Keď Emily Windsnapová jedného dňa objaví v piesku starý briliantový prsteň, vôbec netuší, že patrí Neptúnovi, kráľovi morí – ktorý ho chce naspäť. Obrúčka však nie a nie skĺznuť z prsta. Emily, s rozhnevaným Neptúnom za chvostom, zistí, že na ňu bola uvalená kliatba. O niekoľko dní prestane byť napoly dievčaťom a napoly morskou vílou a s jednou zo svojich stránok sa bude musieť nenávratne rozlúčiť. Jediné, čo by jej mohlo pomôcť, je ďalší prsteň, dvojča toho prvého. Musí ho nájsť, kým bude neskoro... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

Emily Windsnap and the Castle in the Mist , 2006

slay_girl
07.01.2024 4 z 5

skvělý. (hned jsem se začetla).

Lovehorses365
01.02.2023 5 z 5

Nejlepší díl z téhle série.
Velice doporučuji.

buffy5235
22.01.2022 2 z 5

Kniha se mi celkem líbila, zápletka byla o neco lepší než v předešlých dílech. I tak to ale není nic moc.

TheMelorry
10.12.2021 4 z 5

Po trochu slabším druhém dílu opět moc příjemné čtení. Série o Emily je milá, čtivá, s krásnými ilustracemi (ocenila bych barevné). Jde o spojení kouzel, pohádkové příběhu, trochy tajemna a akce. Jsem si jistá, že mladší čtenářky budou z příběhů o mořské panně nadšené.

Barabora
04.02.2021 2 z 5

Dala jsem Emily ještě jednu šanci a nebylo to tak špatně. Dala bych 4/10.

orangerose
22.05.2019 5 z 5

Další pokračování Emily Vichrne, pěkně akční díl, bavil mne :)

princesse
29.10.2018 5 z 5

Čteme s dcerou. Každá zvlášť a dcera má již v seznamu pro Ježíška poslední díl, takže se těšíme na dárek obě dvě. Ani tento díl nezklamal, milé čtení pro malé čtenářky, ale neurazí ani dospělou. S chutí si přečtu i další díl a dobrodružštví Emily.