Emily Vichrná a tajemství mořské sirény

Emily vyhodí ze školy pro mořské panny, kterou měla tak ráda! Vrátí se tedy i s celou svou rodinou do Brightportu, kde vyrůstala. Ale její pokusy smířit mořské a suchozemské obyvatele se zdají být naprosto marné. Vydá se tedy za tajemnými mořskými sirénami, které Neptun odsoudil k životu v podmořské jeskyni. Odhalí jejich tajemství?

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390116/emily-vichrna-a-tajemstvi-morske-si-Pnk-390116.jpg 4.610

Emily Vichrná / Emily Windsnapová 4.

Dobrodružné, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Albatros (ČR)

Emily Windsnap and the Siren, 2010

Kniha Emily Vichrná a tajemství mořské sirény

Tygříček

Super knížka. Je dobře napsaná a příběh je zábavný, stejně jako u ostatních knih z téhle série.
Myslím, že by mohla bavit i lidi z více věkových skupin. Najde se tam od každého témata trochu.
Rozhodně doporučuju.

mejdlo
12.10.2020

Dceři se moc líbila (6 let). Četli jsme jako první. V knihovně jsme se nevšimly, že má kniha víc dílů. Sama čtu také po večerech, ale v tomto případě jsem "dospělou četbu" vynechala a užívala si příběh s malou. Vyrostla jsem na Harrym Potterovi a je fajn, že teď jsou knihy také s dívčími hrdinkami. Příběh není nějak složitý, takže zvládnou i malé děti, ale je zajímavý a hezky napsaný, takže bude bavit i ty starší, ktěří už řeší první pusy atd...

verunka7498
14.12.2019

Super série z dobrými příběh.

orangerose
27.05.2019

Pěkný akční díl I zábavný, bavil mne moc :)