Emily Vichrná a tajemství mořské sirény

Emily Vichrná a tajemství mořské sirény https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390116/bmid_emily-vichrna-a-tajemstvi-morske-si-Pnk-390116.jpg 4 26 6

Emily vyhodí ze školy pro mořské panny, kterou měla tak ráda! Vrátí se tedy i s celou svou rodinou do Brightportu, kde vyrůstala. Ale její pokusy smířit mořské a suchozemské obyvatele se zdají být naprosto marné. Vydá se tedy za tajemnými mořskými sirénami, které Neptun odsoudil k životu v podmořské jeskyni. Odhalí jejich tajemství?

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Emily Windsnap and the Siren , 2010

slay_girl
07.01.2024 4 z 5

Tento díl mě tolik nezaujal, ale je to velmi hezky napsané:).

buffy5235
22.01.2022 3 z 5

Čtvrtá kniha byla asi ze všech nejlepší. Měla asi 300 stránek, ale stálo to za to.

Tygříček
09.04.2021 5 z 5

Super knížka. Je dobře napsaná a příběh je zábavný, stejně jako u ostatních knih z téhle série.
Myslím, že by mohla bavit i lidi z více věkových skupin. Najde se tam od každého témata trochu.
Rozhodně doporučuju.

mejdlo
12.10.2020 4 z 5

Dceři se moc líbila (6 let). Četli jsme jako první. V knihovně jsme se nevšimly, že má kniha víc dílů. Sama čtu také po večerech, ale v tomto případě jsem "dospělou četbu" vynechala a užívala si příběh s malou. Vyrostla jsem na Harrym Potterovi a je fajn, že teď jsou knihy také s dívčími hrdinkami. Příběh není nějak složitý, takže zvládnou i malé děti, ale je zajímavý a hezky napsaný, takže bude bavit i ty starší, ktěří už řeší první pusy atd...

verunka7498
14.12.2019 5 z 5

Super série z dobrými příběh.

orangerose
27.05.2019 5 z 5

Pěkný akční díl I zábavný, bavil mne moc :)

pro dívky mořské panny

Liz Kessler