Za Údolím tŕňov

Za Údolím tŕňov https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91989/elyonova-krajina-kniha-2-za-udolim-trnov-91989.jpg 4 213 7

Elyonova země série

Keď Alexa Daleyová porazila muža, ktorý chcel zničiť Bridewell, myslela si, že jej starosti sa už skončili. Teraz, po zbúraní ochranného múru, však musí jej krajina čeliť novej, nečakanej hrozbe prichádzajúcej zvonka. Alexa sa odrazu ocitla v boji so zlovestnými silami, ktoré sa prejavujú nečakaným a odporným spôsobom. Osud jej v ňom určil najdôležitejšiu úlohu.... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Beyond the Valley of Thorns , 2005

ElessaRiverbow
12.09.2020 3 z 5

Původně jsem se k této sérii už nechtěla po přečtení prvního dílu vůbec vracet, ale je to jediná kniha s růžovou obálkou, co mám doma v knihovničce. Příběh byl rozhodně více akční a celkově zajímavější než v předchozím díle, a proto přemýšlím, že pokračování v sérii by nemuselo být tak hrozné. Narozdíl od první knihy končí otevřeně a už to není taková pohádka pro malé děti.

any333
13.09.2017 5 z 5

Řekla bych, že kniha byla zajímavější než první díl(hlavně kvůli těm novým objasněným věcem, místům a zvratům), ale i tak ji stále řadím do škatulky oddechovějších, odkud ji zřejmě nikdy nepřesunu. Ano, z téhle série jsem už vyrostla, ale už jsem si ji rozečetla a míním pokračovat až do konce.

abelmoony
09.07.2017 5 z 5

Pokud jste četli první díl a hledáte něco jednoduchého určitě se můžete pustit do čtení. Pro děti okolo jedenácti to bude skvělé dobrodružství.

Hoshi
12.06.2017 5 z 5

Alexa je již o rok starší a čekají na ní mnohem záludnější nepřátelé a úkoly, než které doposud prožila. Druhá kniha Elyonovy země je stejně čtivá, oddechová, ale ne už tak pohádková jako ta první.

Alex.Barunka
17.11.2014 3 z 5

Dobrá jednohubka na poklidný večer, směřovaná hlavně mladším čtenářům :)

MagdalenaHalow
08.03.2013 5 z 5

Nejlepší díl z celé série. Sice to u mě všechny dotáhly na 5 hvězdiček, ale tahle přece jen vede...

Ellyon
22.12.2012

Pro mne úplně první fantasy knížka kterou jsem četla,a dodneška zůstala mojí nejoblíbenější :3

Patrick Carman
americká, 1966