Desáté město

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

3. kniha série Elyonova země. Všude tam, kde se oceán setkává se zemí, kde útesy jsou tajemné a skály rozeklané, leží Elyonova země plná magických tajemství. Alexa má její osud ve svých rukou. Má-li zvítězit dobro, musí najít Desáté město a odhalit velké tajemství. Dokáže Alexa splnit poslání, pro něž byla vyvolena? Poslání, které rozhodne o osudu Elyonovy země a všech, kdo v ní žijí? Poznejte prokletí, které sahá hluboko do minulosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/2563/desate-mesto-2563.jpg 4169
Série

Elyonova země 3.

Žánr
Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)
Orig. název

The Tenth City, 2005

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Desáté město

Přidat komentář
any333
01.01.2018

Už nelituji, že jsem ve čtení této série vytrvala. Tento díl byl asi nejlepší ze všech, hlavně ten konec byl úžasný, člověku u toho pookřálo srdce a vůbec nevadilo, že už se s tím čtenář setkal mnohokrát. Protože autor to podal syrově a než jsem si dál uvědomila skutečnosti, už se brány města zavřely. Jen mi trochu nesedělo to s tím pohledem přes okraj skály, chápu, mělo to být tajemné, ale takhle musel čtenář listovat dozadu, aby se přesvědčil, jestli mu něco neuteklo.

Elulilinka1
25.11.2017

Kniha mě opět nezklamala.
Velmi zábavné čtení, od kterého jsem se nemohla odtrhnout.
Vřele doporučuji!!!

abelmoony
09.07.2017

Krásný příběh o Alexe vrcholí. Takže pokud jste četli předchozí dva díly rozhodně neprohloupíte. Doporučuji jak pro mladší kategorii tak i pro straší. Je to příjemná oddechovka. Neprohloupíte pokud máte rádi fantasy.

Hoshi
13.06.2017

Opět jsem mile překvapena. Krásný, čtivý, neobyčejně dobrodružný příběh, který si své čtenáře najde i u starších čtenářů. :)

Život-s-Kačí
26.04.2016

Příběh se četl opravdu krásně. Na tak málo stranách bylo tolik dobrodružství. Kniha je určená pro děti od 11 let, ale myslím, že ji mohou klidně číst i mnohem starší čtenáři.

Ailin
08.10.2014

Krásné čtení o dalším neobyčejným dobrodružství Alexy. Kdo by byl řekl, že se v tak útlé knížce nachází tak dech beroucí příběh :).

Doporučujeme

Crescendo
Crescendo
Hora štírů
Hora štírů
Levá ruka boží
Levá ruka boží
Skrytá
Skrytá

Autor a jeho další knihy

Patrick Carman
americká, 1966

Kniha Desáté město je v

Přečtených336x
Čtenářské výzvě4x
Doporučených15x
Knihotéce84x
Chystám se číst26x
Chci si koupit4x