Trnité údolí

2. kniha série Elyonova země. Všude tam, kde se oceán setkává se zemí, kde útesy jsou tajemné a skály rozeklané, tam leží Elyonova země plná magických tajemství. Vydejte se s Alexou daleko za Temné hory. Bojujte společně s ní proti nestvůrným obrům, krvežíznivým netopýrům a mimořádně ďábelskému zloduchovi. Dokáže Alexa splnit poslání, pro něž byla vyvolena? Poslání, které rozhodne o osudu Elyonovy země a všech, kdo v ní žijí. Poznejte prokletí, které sahá hluboko do minulosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/2560/big_trnite-udoli-zKr-2560.jpg 4.1202

Elyonova země 2.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Beyond the Valley of Thorns, 2005

Kniha Trnité údolí

ElessaRiverbow
12.09.2020

Původně jsem se k této sérii už nechtěla po přečtení prvního dílu vůbec vracet, ale je to jediná kniha s růžovou obálkou, co mám doma v knihovničce. Příběh byl rozhodně více akční a celkově zajímavější než v předchozím díle, a proto přemýšlím, že pokračování v sérii by nemuselo být tak hrozné. Narozdíl od první knihy končí otevřeně a už to není taková pohádka pro malé děti.

any333
13.09.2017

Řekla bych, že kniha byla zajímavější než první díl(hlavně kvůli těm novým objasněným věcem, místům a zvratům), ale i tak ji stále řadím do škatulky oddechovějších, odkud ji zřejmě nikdy nepřesunu. Ano, z téhle série jsem už vyrostla, ale už jsem si ji rozečetla a míním pokračovat až do konce.

abelmoony
09.07.2017

Pokud jste četli první díl a hledáte něco jednoduchého určitě se můžete pustit do čtení. Pro děti okolo jedenácti to bude skvělé dobrodružství.

Hoshi
12.06.2017

Alexa je již o rok starší a čekají na ní mnohem záludnější nepřátelé a úkoly, než které doposud prožila. Druhá kniha Elyonovy země je stejně čtivá, oddechová, ale ne už tak pohádková jako ta první.

Alex.Barunka
17.11.2014

Dobrá jednohubka na poklidný večer, směřovaná hlavně mladším čtenářům :)

MagdalenaHalow
08.03.2013

Nejlepší díl z celé série. Sice to u mě všechny dotáhly na 5 hvězdiček, ale tahle přece jen vede...

Ellyon
22.12.2012

Pro mne úplně první fantasy knížka kterou jsem četla,a dodneška zůstala mojí nejoblíbenější :3