Stříbrná labuť

Stříbrná labuť https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357627/mid_stribrna-labut-fFw-357627.jpg 4 871 190

Elitní klub králů série

„Nazdar, Madison. Ty nás možná neznáš, ale my známe tebe. Chceme si zahrát hru. A poslouchej, co se stane, pokud prohraješ…“ Madison Montgomeryová pochází z bohaté a vlivné rodiny, když ale její matka spáchá ten nejhorší zločin, Madison musí žít po zbytek svých dní s pošpiněným jménem. Doufá, že na soukromé Akademii Riverside v Hamptons začne s čistým štítem. Jenže nepočítala s desítkou drsných hochů, kteří škole vládnou. Když Madison upoutá pozornost jejich vůdce Bishopa Hayese, odkryje se jí zcela nový svět, o němž neměla sebemenší tušení. Svět, který začíná a končí u Elitního klubu králů, jí převrátí život naruby. Zaplavují ji tajemství a odhalují se rodinné lži. Ani sama Madison neví, co je vlastně zač a proč se ocitla v nebezpečí.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

The Silver Swan , 2017

mmmisulka.r
28.03.2018 5 z 5

Michaela Rubášová
2 min ·
Shared via AddThis
Amo Jones se po přečtení prvního dílu Elitního klubu králů řadí mezi mé oblíbenkyně a to hlavně díky tomu, že se absolutně vymyká standardům dnešních YA. I přesto, že v knize najdete i nějaká ta klišé, tak je doslova převálcuje celá dějová linka a fascinující dění. Rozhodně palec nahoru a velké doporučení.
Tohle jsme tu ještě neměli a Baronet opět nešlápl vedle, naopak, Baronetu se povedlo šlápnout přímo do vosího hnízda!!!

Lenka40
28.03.2018 4 z 5

Tak tahle kniha je plná sexu, tajemství,přátelství a výhrůžek.Stříbrnou labuť jsem měla přečtenou za jeden den. Mě osobně se velice líbila , i když hlavní hrdniku bych nejdradši propleskla , protože " bože " ona snad nemá žádnou hrdost.Musím říct ,že milostných scén je tam dostatek a opravdu poctivě popsaných . Je vidět ,že tu knihu psala žena. Jinak , když jsem tu knihu dočetla , tak jsem hned chtěla další díl , protože opravdu mě moc zajímá , jak tohle všechno dopadne a doufám ,že hlavní hrdinka Madison se naučí používat slůvko "NE "hlavně co se týká Bishopa .

Maggie168
27.03.2018 5 z 5

Byť už dávno nepatřím do YA kategorie, i přesto jsem si knížku koupila a přečetla. Bylo to čtivé, ovšem hlavní hrdinka je kolikrát neuvěřitelně naivní a její vztah s Bishopem neuvěřitelně zvrácený. Vadilo mi, jak autorka vždy něco nakousla a zase od toho upustila. Ne jinak je tomu i v druhém dílu, který jsem přečetla v angličtině. Skončil úplně stejně jako první, takže jsem sakra zvědavá jak se to ve třetím dílu celé rozsekne!

peitho.1
26.03.2018 3 z 5

Tak tahle kniha byla rozhodně úplně jiná, než jsem čekala. Podle anotace jsem se na ní moc těšila a musím říct, že nakonec to bylo trochu zklamání, hlavní postavy jsou (snad vyjma Nata) nesympatické, chovají se nelogicky, hlavní hrdinka je občas trochu naivní a tak nějak mimo, o tom co si nechala líbit ani nemluvě. Na to, že to bylo YA, tak to bylo na jednu stranu až moc drsné, na druhou stranu byly postavy nevyzrálé, že je ani věk neomlouval.
Ale ještě to s touto sérií nevzdávám, potenciál by tam určitě byl a jsem celkem zvědavá, co se z celé té záhady vyklube a jestli to do sebe alespoň zapadne. Navíc mi styl připomínal Papírovou princeznu a Elle Kennedy celkově, což je velké plus. Za mě horší 4* a asi ještě zvážím, jestli pořizovat další díly nebo bude tentokrát stačit jen vypůjčit...

jani.ruzicko
25.03.2018 4 z 5

Jsem fakt hodně zmatená a rozpačitá... Knížka se četla bezvadně, námět je určitě skvělý, přesto ale bylo všechno jen jako v náznacích, abychom se toho nedozvěděli příliš a mohli se těšit na to, co bude dál. Je to taková dlouhá předehra před druhým, či ještě dalším dílem kde se, doufejme, už dozvíme něco více než, že vztah s Bishopem je zvrácený (a to teda sakra je) a že Madi je Stříbrná labuť. Ale na důvod proč tomu tak je, co to pro ní v tuhle chvíli znamená, jak s tím souvisí králové, její otec a otec Bishopa, na to si budeme muset počkat a doufejme, že vážně jen do června. =) Každopádně pro mě po dlouhé době knížka, kdy jsem hned od začátku netušila jak to dopadne.. jasný, nějaké teorie jsou vždycky, ale ty se mi nepotvrdily, vzhledem k tomu konci nekonci. =)

maca5449
24.03.2018 4 z 5

Já... jsem asi čekala nějaké jiné zakončení... Trochu i jiné náznaky, kam se kniha ubírá během děje. Ale... Jakoby autorka vždycky chtěla něco naznačit a pak si to rozmyslela a prostě to zahrála do outu. Bylo to takové nedodělané, jsem z toho rozpačitá... Přesto hodnotím kladně, protože je kniha čtivá, bavila mě a něco v sobě měla. Ještě nedokážu přesně pojmenovat, co to bylo, ale snad na to přijdu v dalším díle.

seabook04
24.03.2018 2 z 5

Obrovské zklamání.
Čekala jsem drsnou a snad ještě vášnivější Erin Watt, která psát jednoduše umí (hlavně tedy Elle Kennedy), ale tohle...
Od knihy jsem měla obrovská očekávání. Doufala jsem, že erotickou linku vyrovná příběh, který bude mít "grády" a hlavně hlavu a patu.
Stříbrná labuť je ale kniha s postavami spadlými z Marsu, s nelogickým chováním a s nulovým charakterem jak děje, tak i stylu psaní. Připadala jsem, jak kdybych četla podprůměrnou povídku na wattpadu.
2* za čtivost a naději, že by druhý díl mohl být lepší...

danika8666
24.03.2018 4 z 5

Tajemno kolem skupiny Králů, okolo kterého se kniha točila mě bavilo. Nicméně zbytek děje na mě působil jako slátanina několika knih dohromady. Když jsem knihu četla přišlo mi jako bych před sebou viděla Royaly (od E. Watt) spojené s Padesáti odstíny šedi. Všichni v knize na mě působili jako promiskuitní dementi, bez zajímavější charakteru, který by vás něčím oslovil. A to nemluvím o chování hlavní hrdinky, která dokáže hodit za hlavu věci, které jsou v normálním životě totálně přes čáru a dělá jako by se nic nedělo. Původně jsem byla rozhodnuta pro 3 hvězdy, ale pro čtivost knihy a zajímavou myšlenku zápletky, která snad v dalších dílech vygraduje v něco lepšího a dá příběhu trochu jiný rozměr jsem se rozhodla dát knize šanci, proto nakonec 4 hvězdy.

barca8336
23.03.2018 3 z 5

No...musím uznat, že se to četlo dobře, ale abych pravdu řekla, moc mě to nezaujalo. Všechny postavy nesympatické a hlavní hrdinka, totalní blbka. To co si nechala všechno líbit a pak jakoby nic a pohodička, no nevím.

Mistylady
22.03.2018 4 z 5

Ze začátku podobný styl jako u Erin Watt a Papírové princezny, tak jsem čekala něco podobného, ale je to úplně jiné. Přečteno za jeden den a už se těším na pokračování.