27 kostí

27 kostí https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/3432/27-kosti-3432.jpg 3 25 4

E.L. Pender série

< 3. díl

Zvyk malého národa v Indonésii dovedou do obludné podoby manželé Emily a Phil Eppovi, archeologové které uchvátila představa moci posledního dechu umírajícího natolik, že neváhají položit na oltář své lačnosti bezpočet lidských životů.

Literatura světová , Horory

Vydáno: , Brána

Twenty-Seven Bones , 2004

čef
11.04.2023 4 z 5

Turbulentní děj z ostrova v Indonésii mne moc neuspokojil. Chápu snahu autora o originalitu, ale nebylo jí nakonec až moc? Pro mne ano. Tolik vražd a ne všechny měly logický důvod. Také pátrání za nic nestálo. Nevím také proč, ale nemohl jsem se na děj vůbec soustředit, že by mea culpa? Tak mne prosím neberte vážně, možná je to trhák.

666Jitka
03.01.2020 4 z 5

Dočteno za dva dny - obvykle čtu jiný druh knih, ale občas si dám takový pro mě odpočinkový kousek. Kniha se velmi dobře čte, propletenec příběhů několika hlavních postav a řádící sériový vrah, člověka nutí číst dál, protože zvědavost, jak to dopadne je silná. Věc, kterou bych knize vytkla, je naprosto odbytá anebo žádná korektura - jsou tam desítky překlepů a chyb.

guru
29.03.2015 4 z 5

Kvalitná kniha, ale autor si nastavil prvým dielom v sérii vysokú latku a tú teraz ani zďaleka nedosiahol. Každopádne séria je originálna tým, že každý diel opisuje nejakú psychologickú poruchu, takže stojí za to prečítať.

bara8686
21.06.2013 4 z 5

super kniha doporučuji přečíst všem co mají rádi tento druh hororů

Indonésie archeologové horory

Jonathan Nasaw