Dvanáct svatých nocí a duchovní hierarchie

Dvanáct svatých nocí a duchovní hierarchie https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364136/bmid_dvanact-svatych-noci-a-duchovni-hie-1np-364136.jpg 5 2 1

Tato kniha vznikla jako výsledek dlouholetých opakovaných slavností dvanácti svatých nocí. Toto téma se při posouzení jeho skutečné hloubky stále více jeví jako klíč k zodpovězení důležitých kristologických otázek anthroposofie. Ukazuje se rovněž, že v těchto dvanácti svatých nocích neleží jen cesta k chápání božsky-duchovních hierarchií, ale především k pochopení těch tří bytostí, které je třeba označit jako nejvyšší inspirátory anthroposofie: Krista, Sofie a Michaela. A proto je kniha, kterou předkládáme, spojena se srdcem anthroposofie, jejímž centrálním úkolem je založení nového kosmického křesťanství.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Anthroposofická společnost

Die zwölf heiligen Nächte und die geistigen Hierarchien , 2013

Spajdy
26.02.2018 5 z 5

Nesmírně cenné a hluboké dílo, vhodné k meditaci a kontemplaci v čase vánočním. Je výsledkem mnohaleté duchovní práce autora, a má potenciál vést lidskou duši k více a více vědomému spoluprožívání působení vznešených duchovních bytostí, které působí nejsilněji právě v nejtemnější době roku, v tzv. dvanácti svatých nocích.
Doporučuji pouze lidem dostatečně seznámeným se základními myšlenkami anthroposofie.

antropozofie

Sergej O. Prokofjev
ruská, 1954 - 2014
2000  100%Okultní význam odpouštění
2012  77%Setkání se zlem a jeho přemožení v duchovní vědě
2013  100%Chránit život
2011  100%Mysterium zmrtvýchvstání ve světle anthroposofie
2016  100%Dvanáct svatých nocí a duchovní hierarchie

Kniha Dvanáct svatých nocí a duchovní hierarchie je v