Dušemrdi

Dušemrdi https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31661/dusemrdi-31661.jpg 3 234 64

Autentický deník sedmnáctileté dívky žijící na předměstí jednoho nejmenovaného německého města. Natascha bydlí pouze se svou matkou, se kterou se věčně hádá. Jedinou útěchu nachází v drogách, na které si ale musí vydělávat prostitucí. Vzhledem k tomu, že vypadá ještě jako dítě, nemá o zákazníky nouzi, i když takových, kteří by se k ní nechovali hrubě, je mezi nimi menšina. Natascha píše do deníčku o všech svých zážitcích až s brutální otevřeností...... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Volvox Globator

Seelenficker , 2007

Veniquela
05.10.2017 3 z 5

Trošku jinak psaná knížka než jsem zvyklá, ale celkem na mě příběh zapůsobil. Není moc dlouhá, tak netrvá dlouho jí přečíst :)

BarčaK
06.08.2017

Těžko se mi hodnotí takové autentické příběhy... Téma ani slovník není mým "šálkem kávy", ale emocionálně a... lidsky na mě kniha nějakým způsobem zapůsobila. Nemůžu hodnotit hvězdičkami...

hellena1523
04.02.2017 3 z 5

Hodně syrové čtení. Řada hodnotících zde negativně poukazuje na vulgaritu. Nejsem právě milovnicí sprosťáren, a pokud možno, v literatuře je mít nechci...Ale vzhledem k tématu a deníkové formě mi přišlo, že nijak neruší...Naopak mi přišlo, že Natashu více personalisují. Ale chápu, že pokud se člověk nikdy s nikým podobného charakteru nesetkal, může to být rušivé a pro někoho zbytečné.

peterkovasona
06.01.2017 odpad!

Pro me odpad se spoustou vulgarismu, nudnych pasáží porad dokola. Podle me se da cely pribeh Natashi napsat v 10strankach.

Alzbetta
27.11.2016 odpad!

Kdyby byla nevynechána sprostá slova,tak by knížka měla asi tak 4-5 stránek. Vůbec se mi nelíbil ten hulvátský styl.Myslím,že kdyby byla trochu jinak napsaná,lépe by se četla. A děj... pořád dokola. Takže stačí přečíst pár stránek a pak je to stejně jedno a to samé.

Vikina333
15.09.2016 2 z 5

Divná forma, příliš krátké, postava těžko pochopitelná.. Brutální a masochistický..

JaneH
21.07.2016 2 z 5

Na mě asi až moc realistický příběh. Knížka mě od poloviny nebavila a chtěla jsem to mít za sebou. Nemyslím si, že je to špatné. Myslím si, že je skvělé, že příběh není nijak přikrášlen, ale je naopak popsán realisticky a do všech detailů. Na mne však až moc hrubé.

anna2449
25.01.2016 5 z 5

Jo jo chudak holka ale takovych je po svete.Je to smutne.

malésrdce
13.01.2016 5 z 5

Nejopravdovější kniha, kterou jsem kdy četl - koho by zajímala má recenze na tuto jedinečnou knihu, může si jí přečíst na adrese:

tisha8409
24.07.2015 odpad!

Šokující?
Ne, pouze dobrovolně reálné.
Když chce fetovat, někde na to brát musí... pro co jiného se asi tak holka rozhodne, než prodávat samu sebe, že?
Tyhle "megašokující" příběhy mi přijdou jako snaha upoutat pozornost a vytřískat z čehosi dávného něco nově bolavého.

iluliacross
12.07.2015 4 z 5

Velice tmavé. Velice hluboké. Velice smutné.

alena4154
07.07.2015 2 z 5

Kniha u které nevím jestli je dobře, že jsem jí četla. Byla odporná a zároveň jsem nedokázala přestat číst.

Feferka
07.05.2015 3 z 5

Autenticitu příbehu a vlastní představy mi narušovaly poznámky rádoby psané rukou, provázející celou knihu. Do příběhu jsem se včetla a zase z něj odplula. Žádný nepředpokládaný vývoj či lyrické pasáže snad nelze ani očekávat. Ale právě to posiluje skutečnost, že narkomanie a prostituce jsou dlouhou a úmornou cestou.

bookemma
26.02.2015 4 z 5

Autentický příběh mladé narkomanky-prostitutky, nejvíce procítěná kniha, jakou jsem kdy četla. Bez přikrášlení a bez milosti. U některých pasáží jsme se téměř zastavovala znechucením, přesto jsem četla dál. A pokud souhlasím s čímkoli,co je v knize napsáno, tak je to tohle:

"Ale jedno vim: Ten, kdo je za tohle všecko zodpovědnej, by se měl stydět."

Linda.Etschyick
16.02.2015 5 z 5

bych dala povinně přečíst všem mladým....fakt.

Terezk-a
21.11.2014 5 z 5

Kniha na téma drogové problematiky.
Nepopisuje drogy nebo stavy po nich a podobné, kniha popisuje jak si vydělávají na drogy nezletilí narkomani.
Příběh 17-ti leté dívky, která tvrdě popisuje dětskou prostituci. Její pocity, zážitky a pravdu. Vše je popsáno opravdu nezabarveně vulgárními výrazy...
Doporučuji.

Moonrose
11.09.2014 5 z 5

Ta dívčina mi byla sympatická. Škoda jí. Jen by mě zajímalo, jak to s ní vypadá teď...

jindrich5708
16.05.2014 4 z 5

Co dodat . Nechutný autentický příběh , psaný , tak jak to autorka cítí a napsaný , tak jak to umí .

barbuskaa
05.05.2014 5 z 5

Doporučuji přečíst, zajímavé čtení..

Ladys
10.04.2014 5 z 5

Co asi tak můžete čekat od deníku smažky??? Každodenní popisování nechutností. Nevim, co kdo čekal jinýho. A když se někdo motá v kruhu, tak je nasnadě, že se mu myšlenky opakují. 5/5 dávám za chuť se podělit o ten hnus a autorce přeju normální život

drogy prostituce

Autorovy knížky