Střípky duší

Střípky duší https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136734/bmid_stripky-dusi-02n-136734.jpg 4 368 82

Duše série

1. díl

Lenzi slyší hlasy a má vize – vize o náhrobních kamenech, povodních a chlapci s kovově šedýma očima. Zdá se, že jí nikdo nemůže pomoci – dokonce ani její přítel Zak. Pak však potká Aldena, kluka ze svých snů, jenž jí prozradí, že ona je mluvčí – člověk schopný komunikovat s bloudícími dušemi a pomoci jim – a že on byl po celá staletí jejím strážcem. Nyní čeká Lenzi těžké rozhodnutí: Zak, nebo Alden, život, nebo smrt. Jenže čas se krátí. Zlovolná duše chce Lenzi zničit a zabije ji, jestliže se nerozhodne včas…... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Shattered Souls , 2011

Zama
10.08.2017 5 z 5

Knihu jsem přímo hltala. Koupila jsem si jí ještě na prvním stupni a pamatuji si jak jsem četla do 3:00 abych jí dočetla. Oči mne boleli, ale stejně jsem jí nakonec dočetla. Krásny příběh, napínavý. Prostě P E C K A! :)

Qweris
13.07.2017 4 z 5

Nádherná kniha. Líbí se mi styl, kterým autorka píše. Není to těžká četba, takže se u ní dá krásně relaxovat. Napínavý příběh, přečteno jedním dechem.

Kikim
17.04.2017 4 z 5

Překvapivě mě tahle knížka bavila. Na prvních asi 20 stránkách jsem si říkala, že to bude jen další brak, ale... NEBYL! :D
Děj pěkně odsýpal, i když někdy až moc rychle. Hlavní hrdinka mi sice k srdci vůbec nepřirostla, zato Alden ano. Z celého příběhu je cítit trochu jeho umělost (hlavně umělost postav), ale pod tím skvělým nápadem se to lehce ztratí.
Je to spíš oddechové čtení, žádný hlubší smysl. Přelouskáno za 1 den. :)

Jasna007
23.01.2017

Tak přečteno úspěšně za jeden večer. No vážně mi přijde, že jsem se poslední dobou začetla do těch Fantasy. Také se přidávám k překvapeným čtenářům. Tohle jsem od knížky z levných knih nečekala a jsem ráda za milé překvapení. Originalita příběhu nechyběla a zamilovala jsem si Aldena. Konec mi přišel poměrně dojemný a zvláštní. Obálku moc hodnotit nechci - nápad to byl hezký ale to "pozadí" mi vůbec nesedí. Každopádně jsem za čtenářský zážitek ráda. Doporučuji.

Nikolaoss
08.01.2017 4 z 5

I já patřím k těm příjemně překvapeným čtenářům. Od knihy jsem nečekala nic a dostala jsem věc, která mě bavila a přečetla jsem ji za jednu noc. Bylo to zajímavé, originální a čtivé.

terkavelcova
18.12.2016 5 z 5

Tohle bylo opravdu velmi milé překvapení :) nemohla jsem se od toho odlepit :)

carollfu
06.12.2016 5 z 5

Dokonalost. Nemám žádné výtky.

Ailee
29.10.2016 4 z 5

Kniha mi přišla hodně originální. Možná to je jen tím, že jsem na nic podobného zatím nenarazila, i když duchařských záležitostí jsem četla již dost, ale rozhodně mě zaujala. Četla se svižně a lehce, jen občas jsem ztratila pojem, kdo zrovna mluví. Ale to se u dvou duší v jendom těle a dalších třech postavách okolo asi dalo čekat:-)

Terinka14
23.10.2016 3 z 5

Byla to hezká knížka, s nápaditým dějem, ale nic světoborného. Knihu bych doporučila spíše mladším, nebo méně náročným čtenářům.

lulu28501
25.08.2016 5 z 5

Krásná kniha,doporučuji přečíst.
Na konci mi bylo líto co se stalo se Zakem ikdyž sem ho chvílemi nenáviděla.(Přišlo mi otravný když jí říkal kotě,ale jí to asi vůbec nevadilo)
Konec mi přišel takový neuzavřený,říct ,,jmenuji se Rose" to mě mrzí chtělo by to další díl Co se stalo potom?

Ebony
19.08.2016 3 z 5

Kniha byla náramně čtivá se skvěle vymyšleným světem ale bohužel to autorka plně nevyužila. Pro mladší čtenářky to bude zbožná kniha ale pro ty kteří četli ještě lepší knížky to bude bohužel průměrná fantasy knížka.

Damonka18
18.08.2016 5 z 5

Skvělá kniha. Slabší konec, ale příběh velmi poutavý. Mohlo by být pokračování.

LenkaWal
04.07.2016 5 z 5

Krásná kniha. Napínavá a téměř bez nudných míst. Mám ráda knihy s nadpřirozenem a tahle je zatím jedna z nejlepších. Chytla mě od začátku do konce. Těžko se odkládala. Kdybych nemusela do práce, tak bych ji nejspíš přečetla na jeden zátah. Doufám, že u nás vyjdou i pokračování i když s tím časovým odstupem to nevypadá nadějně. Ale děj je aspoň ukončený. A dost dobře řekla bych. Doporučuji.

SeverusSnape
17.05.2016 5 z 5

Má velmi oblíbená kniha.Je krásně napsána,zajímavý námět a samozřejmě nemůže chybět milostný trojúhelník :)

LucStraková
01.12.2015 5 z 5

Nejlepší kniha co jsem kdy četla !!!!! Přečetla jsem ji už několikrát, doporučuji!!!

PeM
12.08.2015 5 z 5

Takže, ze začátku jsem knihu několikrát odložila a s nechutí se vracela k pokračování četby, jen proto, že prostě nemám ráda nedočteno.....ovšem s každou další stránkou mě to bavilo víc a víc a konec jel už na rychlý zátah, tak mě to pohltilo....Prostě...rozjezd skřípal, ale postupně to začalo frčet...takže za mě nakonec ano, doporučuji ;-)

Lily79
24.06.2015 4 z 5

Měla jsem při čtení této knížky na začátku pocit, že se bude jednat o horor. Pak mě překvapilo, že příběh pokračoval odlehčeně a vtipně. Konec mě uspokojil, ale mohl být více uzavřený. Jedna z nejlepších knížek:)

klarinka9974
14.06.2015 5 z 5

Kniha byla skvělá, snadno se člověk do ní začte a těžko se mu končí. Při čtení jsem si vzpomněla na seriál Posel ztracených duší, kniha byla podobná. Kniha se mi líbila a doporučuji si ji přečíst :)

fereny
28.04.2015 3 z 5

Jako oddechové čtení pro ty, kdo mají rádi fantasy a dívčí románky dohromady, je to super. Děj je sice celkem předvídatelný a celý příběh je trochu nepropracovaný, ale je zajímavý a vtáhne do děje.

Terrka
20.02.2015

Tahle knížka mě úplně pohltila do děje... :33
Já mám hodně ráda knihy ve kterých se něco děje...a přitom je tam i láska..opravdu doporučuji :))))