Dům s minulostí

Dům s minulostí https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15544/bmid_dum-s-minulosti-u3z-15544.jpg 4 262 49

Laura Nolanová je nejhezčí a nejbohatší dívka z města Gregory. Vlastně byla. Po smrti svého otce zjišťuje, že jí odkázal především dluhy, a jí nezbývá nic jiného než prodat dům, ve kterém její rodina žila po mnoho generací. Dům, kde každá věc má svůj příběh, svou historii. Dům, který miluje. A aby toho nebylo málo málo, jediným kupcem, který má opravdový zájem, je muž nevalné pověsti James Paden. Kdysi byl z města vyhoštěn a nyní se vrací. A s ním přicházejí problémy, ostatně jako vždy, s ním přichází překvapení, a také něco, co Laura ještě nikdy nepoznala. Vášeň. Jenomže... Nejde z jeho strany jen o kalkul?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

22 indigo place , 1986

alzbeta4340
22.05.2018 4 z 5

Hodně sladké, ale slušně napsané. Hodnoceno v rámci žánru nejsladší romantiky.

Renka931
18.05.2018 4 z 5

velmi zajímavá kniha, zhltla jsem ji tak jako ty předchozí, ale došla jsem k závěru, že polovina autorčiných knih končí nečekanou svatbou a následně pak až láskou... velmi zajímavé, ale dá se to očekávat i u ostatních knih? jestliže ano, pak je to již klasický předvídatelný jev...

barus.rydlova
04.03.2018 5 z 5

Autorka nezklamala moc pěkná knížka

shay
20.11.2017 3 z 5

K odpočinku dobrá :)

marli58
29.08.2017 3 z 5

Oddechová romantika.

denča1000
20.05.2017 3 z 5

Hezký kratší romantický příběh, který je velmi čtivý a za chvíli je přečtený.

EvikU.
09.04.2017 4 z 5

Romantická, čtivá, prostě SB.

Jessie26
27.03.2017 4 z 5

Romantika romantika:)

Monike
24.01.2017 4 z 5

Opet romantika a oddychovka!

zichisek
23.10.2016

Jako oddechovka dobrý. Nic zázračného jsem nečekala. Chtěla jsem knihu na sobotní válení se v posteli a v tomto ohledu má očekávání splnila. Přečteno za půl dne.

ikul
06.06.2016 3 z 5

Pro mě to byl komorní intimní příběh dvou lidí, připomínající fialovou edici Harlequina. Chvílemi to bylo opakující se až nudné. Sandra Brown už napsala lepší příběhy.

EnneP
11.02.2016 5 z 5

Právě dočtena a zcela mě překvapila. Ze začátku jsem čekala, že to bude červená knihovna, ale najednou se stalo co jsem nečekala, až v závěru knihy to přišlo, ale přitom to bylo jiné. Kniha se moc líbila. Divila bych se kdyby neměla pokračování.

milunka21
07.09.2015 5 z 5

Zase přečtena za jedno odpoledne a zase mě spisovatelka nezklamala :-)

TaLu
17.07.2015 4 z 5

Od autorky raději čtu knihy s detektivní zápletkou, než ty romantické. Ovšem v této mne zaujala zápletka a líbili se mi i hlavní postavy. Takže - romantika - proč vlastně občas ne ? :o)

kolacky
29.06.2015 4 z 5

Předvídatelné, leč příjemné...

zp87
10.06.2015 5 z 5

Moje první knížka od Sandry Brown - takže jsem nevěděla, co mám čekat - a byla jsem moc příjemně překvapená. Ideální knížka na jedno odpoledne (a to ještě stihnete i další věci). Romantika přesně toho typu, který se mi líbí a objevuje se i erotika - ve vkusné míře i podání. Humor jsem nějak nezaregistrovala - ale nemůže být všude, že?
Hlavní hrdinka Laura mě občas trochu štvala - ale tak to mám s většinou hrdinek... byla až příliš úzkoprsá a staropanenská. Naopak James byl hrdina jak se patří. Zmoudřelý kdysi "zlý hoch" - nyní chlap, který ví, co chce a jak toho dosáhnout. Velmi příjemné čtení!
Jsem zvědavá na další Sandřiny knížky...

stolbice
09.06.2015 2 z 5

Kniha mě překvapila, čekala jsem nějaký detektivní román, jako jsem již od autorky četla, ale...moje chyba, nepřečtla jsem si ani anotaci, ani recenze....klasická červená knihovna :-) každopádně to neurazí, čte se to dobře, rychle a jako proložka mezi jinými žánry to není špatné, taková nereálná pohádka pro velké holky :-)

Zdenda20
21.04.2015 3 z 5

Jednoduchý příběh o zchudlé a následně opět bohatté popelce, kterou si našel ten pravý princ. Od autorky jsem čekal víc.

georginaa
08.01.2015 5 z 5

Tato kniha je jak jedna myšlenka, možná jeden sen, který se zdá za jednu noc a pak napsaná v krátkosti. Nicméně je to pohodové rychlé čtení (mě to trvalo 3 hod.) a nemusíte se u toho nijak zvlášť trápit složitým dějem. Protiklady se přitahují, v tomto případě rebel a moc slušná dívka, se setkávají po letech a přeskočí opět jiskra, která tentokrát skončí v romantickém manželství.

sipkulka
24.02.2014 2 z 5