Dům na útesu

Dům na útesu https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390030/bmid_dum-na-utesu-PfZ-390030.jpg 4 146 26

Eliho a Ambru svedl osud dohromady, oba mají za sebou složitou minulost a teď našli útočiště v domě jeho babičky. Pomalu si jeden druhému otvírají bolavá srdce. Eli se díky Ambře přestane cítit jako oběť a mění se v odhodlaného muže, který chce vyřešit vraždu své ženy. Jenže život v podivném domě, obestřeném legendou o pokladu, začne být nebezpečný.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Alpress

Whiskey Beach , 2013

fany_haf
23.05.2016 2 z 5

Knížku jsem dočetla, ale děj se mi zdál naprosto nevěrohodný. Akční Ambra mi neskutečně lezla na nervy.

handulli
11.12.2015 2 z 5

Vleklý děj, vůbec žádné napětí, .... Vztah, který se rozvíjel mezi Abrou a Elim, mi připadal takový zvláštní, nevěrohodný. Neseděla mi taky většina jejich dialogů. Naopak zdařilé podle mě byly popisy Eliho depresivních stavů na začátku knihy. Suma sumárum: Knížka se určitě přečíst dá, ale já mám raději v knihách spád, napínavý děj a romantiku. A to mi tady chybělo. Myslím, že je to vcelku zmařený potenciál dobrého nápadu.

Adissek
25.09.2015 5 z 5

Krásná knížka, výborné pohodové čtení: Doporučuji

lifeoptimist
20.06.2015 5 z 5

zase jedna, co mě absolutně strhla a přečtená během pár dní, napínavé a vše na co jsem u Nory zvyklá, můžu jen doporučit...........Jen taková vsuvka - docela mě pobavilo, že zde u popisu děje mají špatně uvedené jméno hlavní hrdinky (Abra, nikoli Ambra), ale to už je fakt detail

sabca
24.04.2015 4 z 5

Čtivý román plný napětí, záhad i láska. Doporučuji

princesse
13.01.2015 5 z 5

OPĚT další Robertsovka, která nezklamala. OPĚT přečteno v rekordním čase. Čtivá knížka, která téměř nešla odložit. Styl psaní paní Roberts mi prostě sedí a zatím jsem se nesetkala s knihou od této autorky, která by mě "nechytla". Shodou okolností dnes na AXN film podle jedné z jejích knih a OPĚT se budu dívat. Doporučuji obé.

romantika

Nora Roberts