Drzý kravaťák

Drzý kravaťák https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470681/mid_drzy-kravatak-ikJ-470681.jpeg 4 688 103

Drzý bastard série

Vypadalo to jako každé jiné ráno cestou metrem do práce. Dokud si Soraya nevšimla muže, sedícího přes uličku. Štěkal na někoho do telefonu, jakoby byl pánem světa. Co si o sobě myslí, že snad je bůh? Rozhodně božsky vypadal. Při vystupování ztratil telefon, Soraya mu ho přinesla – a tak to všechno začalo. Ti dva nemohli být odlišnější, ale opaky se prostě přitahují… Přežije jejich neobvyklý vztah událost, kterou si nepřáli, a kterou nemohli ani ovlivnit? Všechno dobré přece musí někdy skončit…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Stuck-Up Suit , 2016

Kukicka
15.04.2021 2 z 5

Ajajaj, ja jsem zklamana. Tuto knihu jsem mela dlouho v hledacku a cekala na datum vydani. Zacalo to slibne, moc jsem se bavila, jejich seznameni, jejich slovni potycky a ja si rikala, super, drzim 5* knihu a najednou to klesalo a klesalo. Od pulky uz jsem mela pocit, ze presne takovy pribeh uz jsem cetla, radky uz mi tak neodsypaly a poslednich 20% knihy uz jsem si i rikala, ze by mohl byt konec. Zitra asi ani nebudu vedet o cem kniha byla. Drzy kravatak byl pro me nakonec moc cukrkandl a ta preslazenost se mi k nemu nehodila

evineckY
15.04.2021 5 z 5

Tááááááák tohle bylo super !!!!!

„Kdo si myslíte, že jste, do prdele? Čaroděj ze země Oz?
Na audienci ke královně Alžbětě bych se určitě dostala snáz.“
„Trpělivě jsem čekala, až vás budu moct navštívit. Ale vy si tam nejspíš honíte péro, nebo co. Všichni tady jsou z vás bez sebe strachy, takže vám nikdo nechce říct, že jsem tu.''

Myslela jsem, že už žádný milionář z apartmá v Upper West Side s vyhlídkou na panoráma Manhattanu už volný není, no mýlila jsem se... Ale to vůbec nebylo na škodu, protože jsem se nasmála jak se Sorayou, tak s božským klackem. Ale samozřejmě, že to nebylo jen o smíchu a sexu, ale taky vážná témata, jak už jsme od Vi a Pen zvyklé.
A jak děkují holky všem, tak já děkuji Katuš :-)

Petriii
14.04.2021 3 z 5

(SPOILER) Tak tohle bylo od holek z toho slabšího soudku... Celou knihu jsem měla pocit že už jsem to někdy četla. Kluk, holka, zamilují se a najednou má dceru o které nevěděl. Nebylo to psané zle, hlavní postavy mi byli sympatické, ale na můj vkus to bylo moc sladké. I na Vi a Pen to bylo až moc. Takový děj a zápletka jako z telenovely. A stále se nemůžu zbavit pocitu že je to jako přes kopírák z jiné knihy, jen si nemůžu vzpomenout z jaké sakryš.