Rychle a smyslně

Rychle a smyslně https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224286/bmid_rychle-a-smyslne-DoB-224286.jpg 4 473 69

Driven série

Rylee Thomasová je se svým životem spokojená..., i když srdce má obehnané vysokou zdí. Jednoho dne ale padne, a to doslova, do náruče Coltonu Donovanovi. Zničehonic ji zaplaví touha. Jenže někoho tak nadutého jako je Colton, amatérský automobilový závodník, podnikatel a profesionální lamač srdcí, snad ještě nepotkala. Ona mu naletět rozhodně nehodlá. Co když se ale za tím obřím egem ukrývá něco hlubšího? Jako by se pod tou tvrdou slupkou tísnila laskavost. podlehne nakonec jeho kouzlu, nebo se jí podaří umlčet své vlastní pocity? Rylee ale proti vlastnímu tělu dlouho bojovat nedokáže. Navíc on stejně pokaždé dostane to, co chce... a teď chce ji. Dokáže si ho udržet od těla? Dokáže od ní odejít? Vydají se na cestu společně, anebo každý půjde tou svou? Dalsí díly této strhující erotické trilogie - Rychle a vášnivě a Rychle a nespoutaně - na sebe nenechají dlouho čekat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

Driven , 2013

janno69
29.05.2016 5 z 5

Pořídila jsme si celou trilogii do své knihovny, jen podle stávajících komentářů a hodnocení. Dnes jsem dočetla první díl a byl super, takže vůbec nelituji, že je mám. A těším se na druhý díl. Skvělá oddechová četba, která mě chytla od začátku do konce.....

čmuchinka
03.05.2016 4 z 5

Další romanticko -erotický román,hezky napsaná kniha , super prostředí závodních aut a skvěle propracované postavy......Za mě veliké plus

Booker
26.04.2016 4 z 5

Skvělá spisovatelka, i když mě zprvu téma moc neupoutalo, jsem šťastná, že jsem si knihy našla. Perfektně podaný děj, spousta rozruchu a vášně, srandy i smutku, ukápla slza :-) Doporučuji přečíst všechny díly

LucyNej
03.04.2016 5 z 5

Nemůžu se dočkat začíst číst další díl :)

Kdo máte rád podobný žánr knih vřele doporučuji :)

Katka313
26.03.2016 3 z 5

Na obálce knížky je napsáno že kdyby měly 50 odstínů šedi a Crossfire miminko bylo by to tohle. S tim naprosto souhlasim. Začátek se mi nejste jakž takž líbil, ale pak ty stejne situace a věty, že jsem z toho obracela oči. Příběh nebyl špatný, ale já se nemohla vůbec začít. Mam z toho rozporuplne pocity. Ale určíte ji nezařadim mezi oblíbené knížky.

Haňulec
11.03.2016 5 z 5

Začátek knihy mi přišel uspechany a Donovenovo chování mi úplně na začátku vadilo. Ale postupně jsem se do knihy začetla a nemohla jsem se od toho odtrhnout. Mohu jen doporučit :-)

Terection
10.02.2016 5 z 5

Začátek mi připadal zvláštně uspěchaný, ale pak se to všechno vyvážilo a hlavní postavy jsem si naprosto zamilovala. Navíc celkem nelítostně otevřený konec a tak to má být! :-)

LilianaFalcon
22.01.2016 4 z 5

Jedna z těch lepších knih tohohle současného romanticko-erotického žánru.
Celou sérii jsem přečetla v angličtině. Je to takové pohodové nenáročné čtení. Oznčila bych to z jednohubku ;-)
Oba hlavní hrdiny tady samozřejmě stíhá palčivá minulost.
Krása, mládí, úspěch... :-D Co víc si přát?

jitka7
13.01.2016 5 z 5

Tak tohle mě bavilo, bylo to kousavé, vtipné, erotické... fakt super. Strašně se mi líbilo téma ohledně kluků z domova. Mohu jen doporučit. Druhý díl jsem četla okamžitě po tomto a dost se těším na ten třetí.

sarka4540
06.01.2016 5 z 5

Supr kniha mně se moc líbila . Četla jsem to jedním dechem a už jsem se těšila na druhý díl :-) .

Laf
16.12.2015 5 z 5

Velmi pěkné čtení pro dlouhé večery. Hezký příběh zase z trochu jiného prostředí. Zajímavé postavy a zápletky. Moc se mi to líbilo a můžu jen doporučit :)

evelýny
13.12.2015 2 z 5

Z mého pohledu u této knihy poměrně vysoké hodnocení, které mě nalákalo. Nemohla jsem se do knihy začíst (je nějak divně napsaná nebo přeložená), chování hlavní hrdinky mě rozčilovalo, laciné a tím úplně hloupé zápletky ke čtivosti knihy nepřidaly. Jedna hvězda za příběh s dětmi, druhá za ,,akční" konec, který určitě mnohé z nás naláká k četbě druhého dílu.
Za mě radost, že jsem počkala a knihu si půjčila v knihovně.

Bookworm_213
09.11.2015 3 z 5

Obálka mě moc nezaujala, čekala jsem, že hlavní hrdina bude namachrovanej borec, který netouží po ničem jiném než užít si se slečnou a páápá. A zase tolik jsem se nemýlila. I když se Rylee brání a tvrdí, že s Coltonem nechce nic mít, nakonec podlehne (jak nečekané!) Pokud opomenu, jak mě Rylee občas vytáčela a že jsem se těšila na trochu více podrobností ze světa závodů, tak se mi líbilo, jaký vztah měla Rylee k dětem a že u příběhu nepotřebujete zase tolik přemýšlet, abyste pochopili, o co v knize jde.

kocourjulie
05.11.2015 4 z 5

Líbí, i druhý díl.

Karolína18
20.10.2015 3 z 5

Ze začátku mě podobnost této knihy s jejími předchůdkyněmi šíleně rozčilovala, pak jsem si na to ale zvykla a začala jsem se soustředit na jiné věci. I kdyby to byl jakýkoli brak, musím uznat, že konec je vážně brilantní. Něco takového vás zkrátka donutí napjatě očekávat, co se stane v dalším díle. Bohužel na mě kniha nepůsobí jako nějaké veledílo. Myslím si, že důvodem je nevyspělost používaného jazyka. Ačkoli se sem tam objeví slovíčko, díky kterému si řeknete: autorka bude asi celkem chytrá, ve výsledku se prostě jazykově nevyrovná opovrhovaným Odstínům.

greetchen
29.09.2015 3 z 5

Jako odechovka a další z naprosto identických "něco-jako-50-odstínů-šedi-nebo-crossfire" knížek to možná stačí, větší očekávání rozhodně nenaplní. Místy zaujme, přesto se love/sex-story hlavní hrdinky, která se zmítá mezi charakterem 1) naivní husičky, co ke štěstí přišla, 2) bezdůvodně zakomplexované holky s tváří miss universe a 3) neřízené hysterické střely, potácí jen těsně nad propastí slaboty. Ale palec nahoru za konec, tím autorka možná leckomu vyrazila dech a zajistila si, že po dvojce kdekdo tak jako tak sáhne.

Ranuncul
04.09.2015 4 z 5

Velice dobrá oddechová knížka,něco takového jsem zrovna hledala a naštěstí ji zrovna v knihovně měli.Jen čtyři hvězdičky za podobnost charakteru postav z Padesáti odstínů.V tomto případě si určitě přečtu i pokračování.

fidáš
15.07.2015 5 z 5

Právě jsem dočetla a ano mám tyhle oddechovky moc ráda a určitě se k ní ještě někdy vrátím.

Ditules
03.07.2015 3 z 5

Pokračuje v zajetých kolejích: on - nechutně sexy pracháč, ona - krásná dívka, ale ne blbá....oba s temnou minulostí. Dost sexu. Líbivá obálka.

FreshPatty
29.06.2015 5 z 5

Ano, ano, ano, mé srdce plesá. Zarytá fanynka Crossfire konečně našla knihu, která této sérii může konkurovat. :) A že to tedy trvalo! Rylee a Colton, to jsou neskutečná zlatíčka. Závodní prostředí je fajn změna, erotické pasáže nejsou nucené a nemusíme je číst na každé třetí straně a pověstnou korunu tomu dodávají právě děti, které si prošly něčím hodně škaredým, a o které se Rylee jako opatrovatelka stará. Colton zde ukazuje, že má srdce na pravém místě. Ale jako ten konec? To má být co? Ať už je srpen! :) Jednoznačně doporučuji, protože myslím, že si knihu zamilujete tak jako já! :)