Al Capone a jeho gang

Al Capone a jeho gang https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/2222/al-capone-2222.jpg 4 49 6

O Alu Caponem jste už nejspíš slyšeli Je to náš drahý zesnulý, protože uměl zacházet s kulometem, měl na tváři pár jizev a kamarádil s partou drsňáků. Ale věděli jste, že Al bydlel celý život s maminkou, zavedl módu banánově žlutých obleků a šel na dovolenou do vězení? Ano, Al nás pořád ještě dovede lecčím překvapit. My vám teď nabízíme možnost nahlédnout do jeho tajného deníku, přečíst si tehdejší noviny a prolistovat policejní spisy. ... celý text

Humor Literatura naučná Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Al Capone and his gang , 2000

StarPopcorn
15.08.2020 5 z 5

Super kniha, přečteno několikrát (cca 5x)

iceVS
25.07.2020 5 z 5

Tuhle knihu jsem původně kupovala vlastním dětem. A trošku se za to stydím, ale nemůžu si nepřiznat, že jejím přečtením jsem pochopila, že hodný holky chtějí zlobivé kluky :-D
Z mého pohledu velmi povedené dílko.

Nynus
15.02.2019 5 z 5

Zřejmě nejlepší díl ze série Drazí zesnulí.

vampiru
30.07.2017 5 z 5

Je to kniha o vrahovi, gangsterovi a kdo ví co dalšího a přesto autor dokázal napsat knihu určenou pro mladé čtenáře. Tato kniha, byla ze všech "Hrozivých" sérií nejlepší. Kniha je pro děti a přesto vše z knihy bylo zajímavé i pro dospělého člověka a přečetl bych si jí klidně znovu.

Dakarianna
29.12.2016 5 z 5

Jedna ze zajímavějších knih ze série Drazí zesnulí. O tomto muži se ve škole neučíte, na Wikipedii to nějak není ono... Ilustrace, noviny, deník a zajímavosti – jako vždy perfektní.

Dandulka
10.06.2012 5 z 5

Gangsterův životopis s úsměvem.Moc pěkně napsané.