Dráma

Dráma https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515687/bmid_drama-644ad7e88e09a.png 4 119 119

Callie zbožňuje dosky, ktoré znamenajú svet. A tak keď sa na jej škole začne pripravovať divadelné predstavenie, je celá šťastná, že dostala na starosti aspoň kulisy. Horšie je, že nádejných divadelníkov brzdí v rozlete školský rozpočet a lístky na predstavenie sa nepredávajú tak, ako by si priali. Do toho sa pridajú hádky medzi hercami a dráma môže naplno prepuknúť nielen na javisku. Navyše sa na scéne objavia hneď dvaja roztomilí chalani, takže Callie bude mať čo robiť, aby jej prvá láska, divadlo a problémy s kamošmi neprerástli cez hlavu!... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

Drama , 2012

Christianne.K
13.06.2017 4 z 5

Se séger jsem byla natšená, úsměv také byl super. Do drama jsem se vůbec nemohla začíst. Když jsem se začala dívala jsem se kde bude konec dějství (kapitoly). To já obvykle nedělám. Zdálo se mi to docela zmatené a celkově takové o ničem. Graficky krása. I když se to čte rychle, asi bych tomu tu jednu hvězdu srazila.

brzda.
25.02.2017 4 z 5

Pěkné. Čte se to hodně rychle.

danulika10
23.01.2017 4 z 5

Je pravda, že na Úsměv to nemá, ale i tak se mi knížka líbila. I když bych jednu malou věc vytkla, protože mi to přišlo až moc náhodné.

pungoš
02.01.2017 5 z 5

Nej kniha napsaných od R.Telgemeier

martinstefko
09.10.2015 4 z 5

"Drama" je podáno s nadhledem, okouzlením a lehkostí, což prostě musím ocenit. Jeden z příběhů, které jsem odložil až ve chvíli, kdy jsem dočetl. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/10/1012-drama-80.html

luciefeix
18.09.2015 4 z 5

prečteno asi během hodiny :) nic originálního ale čte se to strasne dobře a vtáhne do děje , krásné zpracování

bibi.r
15.08.2015 4 z 5

Chtěla jsem vědět, proč je knížka zařazena na seznamu knih zakázaných v amerických veřejných a školních knihovnách. Jako co je na ní tak závadného.
Závadného na ní není nic. Náhodou je to docela vtipný a fajn komiks o holce a klukách a divadle a...
Fajn, pochopila jsem Proč, ale stejně je to blbost. Vždyť je to tam napsaný tak hezky :).

divadlo komiksy LGBT, queer, LGBT+

Raina Telgemeier