Dráma přehled

Dráma https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515687/bmid_drama-644ad7e88e09a.png 4 119 119

Callie zbožňuje dosky, ktoré znamenajú svet. A tak keď sa na jej škole začne pripravovať divadelné predstavenie, je celá šťastná, že dostala na starosti aspoň kulisy. Horšie je, že nádejných divadelníkov brzdí v rozlete školský rozpočet a lístky na predstavenie sa nepredávajú tak, ako by si priali. Do toho sa pridajú hádky medzi hercami a dráma môže naplno prepuknúť nielen na javisku. Navyše sa na scéne objavia hneď dvaja roztomilí chalani, takže Callie bude mať čo robiť, aby jej prvá láska, divadlo a problémy s kamošmi neprerástli cez hlavu!... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

Drama , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dráma. Přihlašte se a napište ho.

Knihotyna
31.12.2023 5 z 5

Nenápadný komiks, který vás vrátí do pubertálních let :), aspoň u mě to tak bylo.
Vše se točí okolo školní hry, není to však jediné drama, které se v příběhu odehrává!
Pokud jste stejně jako já během školních let museli být na každé akci, která se týkala divadla, recitace či podobných záležitostí, bude se vám tato knížka určitě líbit! :)

Lka
03.07.2023 5 z 5

Hezký odpočinkový komiks z prostředí divadla.

simca9342
07.03.2023 5 z 5

Hodí se mi do dětské výzvy, téma 7- kniha, která má více než 222 stran .

" Chtěla bych ,aby publikum věřilo, že herci opravdu žijí ve světě na jevišti."

Callie spolu s kamarády z divadelního kroužku, školy a nejen z ní ukazuje čtenářům, žezaprvé jeviště a celkově divadelní prostředí není tak nudné jak si ostatní myslí, a jak může vypadat a zadruhé, že i obycejné představení/zkoušení na školní hru může být zábavné, když na něj není člověk sám.
Graficky zpracovaný román představuje nejen klasické přátelství mezi kamarády, ale i tzv. comming - out (odhaleni , přiznání se k homosexualitě/ životě v registrovaném partnerství)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dráma v seznamech

v dalších seznamech4x