Křišťálový drak

Křišťálový drak

Čaroděje Cabea Bedlama pronásledují zlověstné sny, které ho přivedou na opuštěný Legarský poloostrov. Tady skupina pátrajících vlčích nájezdníků náhodou objevila místo odpočinku a kouzelné zbraně prastaré rasy quelů. Vlci plánují použít ukradenou magii k zastrašování a dobývání. až nezvratně probudí nestvůrné quely z tisíciletého temného spánku. Cabe, démonický Temný kůň a pomstychtivý Gryf jsou náhle lapeni v pasti mezi dvěma hordami ovládajícími pekelnou moc. Aby je Cabe zastavil, musí se dobrovolně stát pěšcem nejstaršího tajemného dračího vládce, nevyzpytatelného a pološíleného Křišťálového draka. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/394/dragonrealm-kristalovy-drak.jpg 4.252

DragonRealm (5.)

The Crystal Dragon (1993)

Romány, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

DoubleBreadCZE
29.09.2015

Nenadchl tolik jako ostatní skvělé díly, ale i tak je velmi povedený.

cathyblack
26.04.2012

Tahle část celé Dragon realm ságy je asi nejlepší. Možná se mi to zdá, protože jsem ji četla jako vůbec první knihu od Knaaka. Nejvíc se mi líbil popis šílenství, které "žilo" uvnitř kříšťálového draka. Miluju ten kousek, kde popisuje svou proměnu z člověka na draka. Strašně moc.